Можливість для людей з України

Recepčná / recepčný

Hotel Arcadia, s. r. o.

Miesto práce
Františkánska 3, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
Od 1 000 EUR/mesiacpri TPP: 1000 eur základ + 200 eur pohyblivá zložka po zaskoleni, plus príplatky za odpracované víkendy/sviatky / nočne služby

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme do nášho tímu novú kolegyňu / kolegu na pozíciu:
"RECEPČNÁ (Ý) RECEPČNÝ"

Vaša hlavná náplň práce:
- rezervácie, komunikacia s hosťom
- starostlivosť o hostí počas celého ich pobytu,
- práca v rezervačnom systéme HORES 10(administratívne úkony spojené s procesom ubytovania (check-in), od-ubytovania (check-out), vystavenie účtov hosťom
- striedanie smien: denná smena / nočná smena
* Práca na smeny (nepretržitá prevádzka vrátane víkendov a sviatkov):
denná 7:00 - 19:00
nočná 19:00 - 07:00

Informácie o výberovom konaní

ak ste vhodný kandidát, prosím, zašlite nám svoj životopis

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

vseobecne vzdelanie, hotelova škola

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Skúsenosti na pozícií recepčná / recepčný je výhodou
- skvelé komunikačné schopnosti
- záujem o prácu s hosťom, proklientsky prístup
- plynulá znalosť anglického jazyka je podmienkou
- flexibilita a tímový hráč
- reprezentativne vystupovanie

Čarovný ARCADIA BOUTIQUE HOTEL je situovaný priamo v srdci historického Starého mesta, v tesnej blízkosti všetkých známych bratislavkých pamiatok, akými sú Slovenské národné divadlo, Reduta, korunovačný Dóm sv. Martina, Primaciálny palác, Mirbachov Palác, Michalská veža či Stará Radnica.

Naše izby ponúkajú jedinečný výhľad na Františkánsky kostol, jeden z najhodnotnejších a najstarších kostolov v meste. Z našich apartmánov si môžete vychutnať romantický pohľad na Michalskú vežu a Bratislavský hrad.

BOUTIQUE HOTEL ARCADIA ponúka 34 luxusných priestranných izieb, zariadených s vyberaným vkusom a zmyslom pre detail. Absolútny komfort nájdete v našich dvojpodlažných apartmánoch.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 512238  Dátum zverejnenia: 8.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac