Chyžná/Room Attandant

URBIA HOTELS, s.r.o.

Miesto práce
Hotel ARCADIA, Františkánska 3, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
bližšie informácie pri pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- upratovanie prideleného počtu izieb a spoločných priestorov hotela v štandarde 5*hotela
- striedanie na 2 pracovne smeny / doobedna alebo poobedna
- praca aj cez vikendy a sviatky

Zaujal Vás náš hotel a chcete sa pridať k tímu, ktorý napĺňa slogan
„Výnimočný hotel pre výnimočných hostí“ ?

V prípade záujmu očakávame Váš motivačný list a životopis emailom.
Uchádzač o prijatie do zamestnania zaslaním životopisu a žiadosti o prijatie do zamestnania súhlasí s použitím osobných údajov v databáze spoločnosti URBIA HOTELS, s.r.o. v súlade so zákonom 428/2002 Z.z.. Poskytnuté osobné údaje budú spracúvané v našej organizácii výlučne pre potreby evidencie uchádzačov o zamestnanie po dobu 12 mesiacov a následne budú zlikvidované.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Počet rokov praxe

hotelierstvo
1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- prijemne vystupovanie je podmienkou
- pozadovany cisty register trestov

Hotel Arcadia je prvým 5*hotelom v Bratislave.

Čarovný boutique hotel Arcadia je situovaný priamo v srdci historického Starého mesta, v tesnej blízkosti všetkých známych bratislavkých pamiatok, akými sú Slovenské národné divadlo, Reduta, korunovačný Dóm sv. Martina, Primaciálny palác, Mirbachov Palác, Michalská veža či Stará Radnica.

Naše izby ponúkajú jedinečný výhľad na Františkánsky kostol, jeden z najhodnotnejších a najstarších kostolov v meste. Z našich apartmánov si môžete vychutnať romantický pohľad na Michalskú vežu a Bratislavský hrad.

Hotel Arcadia ponúka 33 luxusných priestranných izieb, zariadených s vyberaným vkusom a zmyslom pre detail. Absolútny komfort nájdete v našich dvojpodlažných apartmánoch.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Panská 14
811 01 Bratislava
ID: 492904   Dátum zverejnenia: 30.10.2016