Chyžná / Chyžný

URBIA HOTELS, s.r.o.

Miesto práce
Františkánska 3, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
nastupny plat 600eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vaše zodpovednosti:
- Upratovacie práce izieb a verejných priestorov
- striedanie smien doobedna alebo poobedna (v pripade zaujmu iba cisto o poobednu smenu je to vyhodou)
- 8 hodinova pracovna smena (nakolko ide o pracu v hoteli, pracuje sa obcasne aj pocas vikendov a sviatkov)

praca v mladom dynamickom kolektive

Informácie o výberovom konaní

- práca v mladom dynamickom kolektíve
- zamestnancom neposkytujeme ubytovanie

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.3.2017 (ostáva ešte 1 deň)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

- záujem a ochota pracovať
- skúsenosti s pracovnou pozíciou ako chyžná / chyžný v hoteli je výhodou
- čistý register trestov je podmienkou

Hotel Arcadia je prvým 5*hotelom v Bratislave.

Čarovný boutique hotel Arcadia je situovaný priamo v srdci historického Starého mesta, v tesnej blízkosti všetkých známych bratislavkých pamiatok, akými sú Slovenské národné divadlo, Reduta, korunovačný Dóm sv. Martina, Primaciálny palác, Mirbachov Palác, Michalská veža či Stará Radnica.

Naše izby ponúkajú jedinečný výhľad na Františkánsky kostol, jeden z najhodnotnejších a najstarších kostolov v meste. Z našich apartmánov si môžete vychutnať romantický pohľad na Michalskú vežu a Bratislavský hrad.

Hotel Arcadia ponúka 33 luxusných priestranných izieb, zariadených s vyberaným vkusom a zmyslom pre detail. Absolútny komfort nájdete v našich dvojpodlažných apartmánoch.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Panská 14
811 01 Bratislava

Kontakt

ID: 456739   Dátum zverejnenia: 20.3.2017