Senior Realitný maklér

Urban & Partner spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Bratislava, okres Malacky
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
01.11.2016
Mzdové podmienky (brutto)
FIX + variabilná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-nábor nehnuteľností, ich profesionálna prezentácia, obhliadky
-tvorba databázy klientov a následná práca s nimi
- práca s interným systémom realitnej kancelárie, inzerčná činnosť
-príprava odbornej dokumentácie k nehnuteľnostiam
-komplexná realizácia obchodných prípadov

-vlastné pracovné miesto v príjemnom prostredí, PC, telefón
-vzdelávací program na interných školeniach
-možnosť bezplatného licencovania
-profesionálna marketingová podpora
-spravodlivý a overený systém odmeňovania (fix + variabilná zložka zo zrealizovaných prípadov)

Záujemca o pozíciu SENIOR Realitný maklér zašle štrukturovaný životopis s fotografiou do 30.9.2016 na mailovú adresu [email protected].
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

-prax v realitnej činnosti min. 2 roky
-príjemné, reprezentatívne, profesionálne a proklientske vystupovanie
-kultivovaný písomný, telefonický aj osobný prejav
-časová flexibilita
-AJ výhodou

Spoločnosť URBAN&PARTNER pôsobí na slovenskom realitnom trhu už 17 rokov a vyprofilovala sa na stabilnú realitnú kanceláriu. Od roku 1999 poskytuje kompletné realitné služby pre podnikateľské subjekty aj pre súkromné osoby. Spoločnosť sa dynamicky rozvíja, skvalitňuje vnútorné procesy a svoju činnosť rozšírila do oblasti developmentu a investovania. Spoločnosť je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska a držiteľ licencie Certifikovaná realitná kancelária.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2731941  Dátum zverejnenia: 21.9.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: FIX + variabilná zložka