Üzletvezető és üzletvezető-helyettes

URBAN FAMILY Zrt.

A munkavégzés helye
Nagyszombat - Trnava
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
01.03.2017

Feladatok:
• Az üzlet napi operatív működésének irányítása, kapcsolódó szervezési és adminisztrációs feladatok ellátása
• Az eladói csapat irányítása és motiválása, munkaszervezés
• Aktív baristáskodás
• Kávézó üzemeltetése

Egyéb béren kívüli juttatások

Amit kínálunk:
• Fix havi alapbér, teljesítményfüggő bónusz rendszer és egyéb juttatások
• Változatos feladatkör
• Alapos betanítás és folyamatos továbbképzés
• Nemzetközi, jól szabályozott folyamatok
• Visszatérő vásárlók és nagyszerű munkahelyi légkör
• Munkavégzés helye: Nagyszombat

Információk a kiválasztási folyamatról

A jelentkezés módja:
Ha kedvet érez ahhoz, hogy tagja legyen egy sikeres, dinamikusan fejlődő nemzetközi cégnek, és hosszú távú munkalehetőséget szeretne, akkor jelentkezzen hozzánk magyar nyelvű önéletrajzzal és motivációs levéllel. [email protected]

Képzési szak

barista

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Középszint (B2) és Magyar nyelv - Haladó (C1)

Elvárásaink:
• Üzletvezetői tapasztalat (helyettesi munkakörben előny), beleértve kisebb csoport vezetését
• Vendéglátásban szerzett tapasztalat
• Rugalmas munkaidőbeosztás vállalása (hétvégén, esti órákban)
• Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
• Energikus személyiség és csapatszellem
• Ápolt, barátságos, készséges és vevőorientált fellépés
• Nyitottság új ismeretek iránt, rugalmasság, alaposság
• Középfokú angol, magyar nyelvtudás

A Rusty Coffee dinamikus és egyedülálló vállalkozás az újhullámos kávézás terén. Társaságunk Szlovákiában elsőként Nagyszombat városában nyitja meg specialty kávézóját. Keresünk kávés múlttal baristákat üzletvezetői és üzletvezetőhelyettesi munkakörbe.
ID: 2906175  Dátum zverejnenia: 25.1.2017