Upratovačka

Úrad verejného zdravotníctva SR

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
asap
1 100 EUR/mesiacFunkčný plat sa skladá z tarifného platu, ktorý je určený zákonom č. 553/2003 Z.z. Osobný príplatok priraďuje vedúci odboru po zapracovaní sa.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme upratovačku na zabezpečenie čistoty našich vlastných priestorov počas pracovných dní. Na pozícii vyžadujeme prax s upratovaním kancelárskych priestorov, schopnosť pracovať v tíme a príjemné vystupovanie.

Náplň práce :

- vykonávať upratovacie práce a čistenie pridelených priestorov,

- denné vynášanie odpadkov kancelárskych priestorov, vysýpanie odpadkov do nádob na tento účel určených,

- denné umývanie podláh na chodbách a v priľahlých priestoroch, kde je podlahovou krytinou guma, terasa, príp. PVC (v priestoroch kde je koberec vysávanie),

- denné čistenie toaliet,

- denné utieranie prachu zo skríň, stolov, lavíc, prípadne iného zariadenia,

- dva razy do roka čistenie okien,

- denné čistenie dverí v laboratórnych priestoroch,

- zastupovanie kolegýň podľa potreby,

5 dní dovolenky navyše, pracovný čas 37,5 hodiny týždenne, multisport karta

Uchádzač zaslaním žiadosti na inzerát súhlasí so spracovaním poskytnutých osobných údajov v zmysle Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 a zákona č.18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov na účely spracovania žiadosti uchádzača o zamestnanie.
Ohľadom osobného pohovoru budeme kontaktovať len tých kandidátov, ktorí spĺňajú požadované kritéria.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

6.6.2024 (ostáva ešte 18 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

skúsenosť s upratovaním kancelárskych priestorov,
schopnosť pracovať manuálne, fyzická zdatnosť
zodpovednosť, spoľahlivosť

ÚVZ SR je rozpočtová organizácia štátu s pôsobnosťou pre územie SR. Činnosť ÚVZ SR vymedzuje zákon č. 355/2007 Z.z. o ochrane podpore a rozvoji verejného zdravia
ID: 4824746  Dátum zverejnenia: 7.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac