Lekár na oddelenie dohľadu nad poskytovaním zdravotnej starostlivosti

Úrad pre dohľad nad zdravotnou starostlivosťou

Miesto práce
Bratislava, Trnava, Trenčín, Nitra, Martin
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výkon dohľadu na diaľku a na mieste pri nesprávnom poskytnutí zdravotnej starostlivosti,
analýza zdravotnej dokumentácie, komunikácia s poskytovateľom, priamy kontakt so sťažovateľmi,
podávanie návrhov na uloženie sankcií

Ponúkame: pružný pracovný čas v 37,5 h pracovnom týždni

Písomnú žiadosť, štruktúrovaný profesijný životopis zasielajte na adresu:
odbor ľudských zdrojov
Žellova 2, 829 24 Bratislava
Obálku označte heslom "INZERÁT"

Bližšie informácie poskytne :
Odbor ľudských zdrojov
kontakt: 02/208 56 120
e-mail: olz@udzs-sk.sk
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom. Odpovedať budeme len vybraným záujemcom.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

medicínske

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Outlook - základy
Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

prax v oblasti poskytovania zdravotnej starostlivosti
5

ukončené vysokoškolské vzdelanie II. stupňa v študijnom odbore všeobecné lekárstvo
registrácia v SLK
znalosť zdravotníckej legislatívy
splnenie predpokladov zamestnanca úradu v zmysle § 20a) zákona č. 581/2004 Z.z.

Úrad bol zriadený zákonom č. 581/2004 Z.z. o zdravotných poisťovniach, dohľade nad zdravotnou starostlivosťou a zmene a doplnení niektorých zákonov ako právnická osoba, ktorej sa v oblasti verejnej správy zveruje vykonávanie dohľadu nad poskytovaním zdravotnej starostlivosti a verejným zdravotným poistením. Úrad dohliada nad všetkými kľúčovými aspektmi systému zdravotníctva, s cieľom udržiavať finančnú stabilituk, výkonnosť a solidárnosť systému.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Žellova 2
829 24 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Dana Iffková Nemcová
Tel.: 02/20856123
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 1249750   Dátum zverejnenia: 29.11.2016