Štátny radca

Úrad na ochranu osobných údajov SR

Miesto práce
Hraničná 12, Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kontrolná, inšpekčná, dozorná činnosť alebo vykonávanie vnútorného auditu alebo vládneho auditu na úrovni ministerstva, ostatného ústredného orgánu štátnej správy, orgánu alebo úradu, ktorý vykonáva štátne záležitosti, alebo iného orgánu štátnej správy s celoštátnou pôsobnosťou.

kariérny rast, pružný pracovný čas, možnosť čerpania benefitov z kolektívnej zmluvy,

Informácie o výberovom konaní

Predpoklady na prijatie do štátnej služby:
- dosiahnutie veku 18 rokov
- spôsobilosť na právne úkony v plnom rozsahu
- bezúhonnosť
- splnenie kvalifikačných predpokladov
- ovládanie štátneho jazyka

Požiadavky na prijatie do štátnej služby:
- zdravotná spôsobilosť na výkon štátnej služby
- VŠ II. stupňa
-výhodou prax v oblasti práva a/alebo informačných technológií a/alebo výkonu kontroly/dozoru
- analytické zručnosti, práca s informáciami, efektívne riešenie úloh
- samostatné riešenie úloh v požadovanej oblasti
- spoľahlivosť, schopnosť pracovať v tíme
- zodpovedný prístup k práci
- komunikatívnosť, dobrý písomný a verbálny prejav, flexibilita
- vodičský preukaz skupiny „B“ – aktívny vodič podmienkou
- znalosť anglického jazyka
- znalosť Ústavy Slovenskej republiky
- znalosť zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení zákona č. 84/2014 Z. z.
- znalosť zákona č. 71/1967 Zb. o správnom konaní (správny poriadok) v znení neskorších predpisov
- znalosť zákona 400/2009 Z. z. o štátnej službe a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov
- znalosť práce s PC (Microsoft Word, Microsoft Excel, Microsoft PowerPoint, iné aplikácie, internet – email, www)

Zoznam požadovaných dokladov a listín :
a) žiadosť o zaradenie do výberu,
b) vysvedčenie, diplom alebo iný rovnocenný doklad o dosiahnutí príslušného vzdelania alebo kópiu týchto dokladov; občan iného členského štátu Európskej únie, občan štátu, ktorý je zmluvnou stranou Dohody o Európskom hospodárskom priestore a občan Švajčiarskej konfederácie, pripojí k predloženému dokladu o dosiahnutom vzdelaní aj jeho platnú nostrifikáciu,
c) profesijný štruktúrovaný životopis,
d) výpis z registra trestov nie starší ako tri mesiace prípadne čestné vyhlásenie o bezúhonnosti,
e) čestné vyhlásenie o štátnom občianstve Slovenskej republiky alebo o občianstve iného členského štátu Európskej únie, občianstve štátu, ktorý je zmluvnou stranou Dohody o Európskom hospodárskom priestore a občianstve Švajčiarskej konfederácie, ak to nevylučuje osobitný predpis,
f) čestné vyhlásenie o spôsobilosti na právne úkony v plnom rozsahu,
g) čestné vyhlásenie o zdravotnej spôsobilosti na vykonávanie štátnej služby, prípadne potvrdenie príslušného lekára o zdravotnej spôsobilosti na vykonávanie štátnej služby,
h) čestné vyhlásenie o ovládaní štátneho jazyka,
i) čestné vyhlásenie o pravdivosti všetkých údajov uvádzaných v žiadosti, v diplome a v životopise.

Do výberu budú zaradení len tí uchádzači, ktorí spĺňajú požadované predpoklady na vykonávanie štátnej služby a zaslali v určenom termíne žiadosť o zaradenie do výberu a všetky požadované doklady a listiny.

Uchádzač, ktorý zaslal žiadosť s požadovanými dokladmi a listinami elektronickými prostriedkami, je povinný najneskôr v deň konania výberu pred jeho začiatkom doručiť žiadosť s požadovanými dokladmi a listinami aj písomne.

Termín podania žiadosti o zaradenie do výberu: najneskôr do 14. februára 2017.

Rozhodujúci je dátum podania na poštovej pečiatke, dátum podania v podateľni služobného úradu alebo dátum doručenia žiadosti elektronickými prostriedkami.
Miesto podania žiadosti: písomne na adresu Úrad na ochranu osobných údajov Slovenskej republiky, Kancelária úradu, Hraničná 12, 820 07 Bratislava alebo osobne v podateľni Úradu na ochranu osobných údajov Slovenskej republiky, Hraničná 12, 820 07 Bratislava alebo elektronicky na emailovú adresu: [email protected].

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Odbor kontroly spracúvania osobných údajov

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Strojopis - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy

Vodičský preukaz

B

Orgán štátnej správy s celoslovenskou pôsobnosťou so sídlom v Bratislave vykonávajúci dozor nad ochranou osobných údajov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2905798  Dátum zverejnenia: 24.1.2017