Можливість для людей з України

Grafický dizajnér v digitálnej agentúre

upvision.s.r.o.

Miesto práce
Hurbanova, Senica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť, internship, stáž
Termín nástupu
Ihneď
1 500 - 1 800 EUR/mesiacLetné a zimné odmeny, obedy preplácané v 100% výške, preplácanie kurzov, firemné akcie, plat závisí od skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Tvorba vizuálov pre webstránky UI a UX riešenia
- UI a UX návrhy pre webové aplikácie a IT riešenia
- Wireframing - od low fidelity prototypov až po finálny produkt
- Google kampane – banery pre remarketig
- Social media posty a kreatíva na základe content plánov
- Tvorba vizuálnej identy- (dizajn manuál, logotyp, vizitky, návrhy celkovej brandovej identity, vizitky, letáky a rôzne iné tlačoviny s dodržaním požadovaných exportov )

Ak si komunikatívny, flexibilný, dôsledný na deadliny, tak sa u nás stretneš s pohodovým tímom ľudí a naučíš sa trendové postupy v digitálnom svete. Získaš nové priateľstvá, samostatnosť aj priestor na sebarozvoj. Tešíme sa na teba!

Letné a zimné odmeny
Obedy preplácané v 100% výške
Preplácanie kurzov
Firemné akcie
Flexibilné a priateľské pracovné prostredie
Flexibilný pracovný čas
Možnosť kariérneho rastu
Pracovný Notebook / Mobilný telefón
Odborné vzdelávanie podľa potrieb
Kreatívna práca na tuzemských a medzinárodncýh projektoch
Priestor na sebarozvoj a sebarealizáciu
Kolektív profesionálov

Informácie o výberovom konaní

Požadované zručnosti:
Figma - znalosť auto-layoutov, variables a componentov
Adobe Photoshop – pokročilý
Adobe Illustrátor – pokročilý
Čiastočné ovládanie Adobe Premiere Pro – výhodou
Adobe After Effects – výhodou
Blender - výhodou
Ku životopisu prosím pripnite aj odkaz na portfólio projektov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

grafický dizajn

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Figma - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

grafický dizajnér

Počet rokov praxe

12

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ideálny je človek, ktorý má skúsenosti s grafikou, ovláda adobe balík + tool figma. Je dôsledný, zodpovedný a práca nie je preňho práca, ale zábava.

Sme digitálna agentúra & IT Partner, ktorý verí v nápady bez obmedzení. Sprevádzame firmy počas celého cyklu transformácie produktov a služieb do digitálneho priestoru. Vďaka našim znalostiam, z domáceho aj zahraničného trhu, dokážeme firmy sprevádzať počas celého cyklu transformácie produktov a služieb do digitálneho priestoru. Zároveň prepájame obchodné a marketingové ciele firiem s najvhodnejšou technológiou na trhu. Všetky naše projekty spĺňajú najprísnejšie požiadavky na trhu z pohľadu General Data Protection Regulation (GDPR). Ak máš záujem o túto pozíciu reaguj a pošli CV. Tešíme sa na teba.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Ján Májek
Tel.: +421918995516
E-mail: poslať životopis
ID: 4534643  Dátum zverejnenia: 6.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac