Účtovníčka

UPOS CA s.r.o.

Miesto práce
Čadca
Termín nástupu
ihneď
1 000 EUR/mesiacfinálna zložka mzdy závisí od skúsenosti a zručnosti kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme zodpovedného a profesne zdatného kolegu, ktorý je odborník v oblasti daní. Nesmie mu chýbať samostatnosť, zmysel pre detail a schopnosť vidieť veci v súvislostiach. Kompletné spracovanie podvojného účtovníctva, sledovanie účtovnej a daňovej legislatívy, kontrola daňových priznaní, príprava ročnej účtovnej závierky.

- možnosť odborného rozvoja
- iné finančné a nefinančné benefity

Informácie o výberovom konaní

Telefonický budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

-znalosť platnej legislatívy za oblasť dane z príjmu a dane z pridanej hodnoty, znalosť daňových a účtovných predpisov
-minimálne 3 roky praxe
-zodpovedný a spoľahlivý prístup k práci
-analytické myslenie

ID: 4570823  Dátum zverejnenia: 7.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac