SoHo Sales Manager

UPC BROADBAND SLOVAKIA, s.r.o.

Miesto práce
Ševčenkova 36, 851 01 Bratislava 5
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
asap
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť UPC BROADBAND SLOVAKIA patrí medzi najväčších poskytovateľov televíznych, internetových a telefónnych služieb v Slovenskej republike.
Na oddelenie B2B Sales/MKT hľadáme do tímu kolegu/kolegyňu, ktorý/á bude mať zodpovedať za:
- Napĺňanie obchodných cieľov spoločnosti v B2B SoHo segmente
- Telefonické vyhľadávanie a kontaktovanie potenciálnych zákazníkov
- Samostatné realizovanie obchodných aktivít od oslovenia klienta po uzatvorenie zmluvy
- Prípravu obchodných ponúk, telefonickú a osobnú prezentáciu, starostlivosť o klienta
- Riešenie individuálnych a neštandardných obchodných prípadov
- Tvorba plánu a stratégie predaja v jednotlivých lokalitách
- Komunikácia, koordinovanie a spolupráca s externými obchodnými partnermi spoločnosti
- Komunikácia s predajnými kanálmi a spolupráca na príp. spoločných obchodných prípadoch
- Mapovanie konkurencie a prehľad o trhu video služieb, internetu hlasových služieb
- Starostlivosť o existujúcich firemných klientov a obchodných partnerov spoločnosti (živnostníkov, podnikateľov a malé firmy); Cross-selling
- Spravovanie obchodnej SoHo agendy a obchodných prípadov BLK (Bulk)
- Plnenie zadaných úloh nadriadeným

Poskytneme príležitosť pre zdravo sebavedomého, komunikatívneho a profesionálne vystupujúceho manažéra, ktorý:
- Je samostatný, aktívny a zodpovedný pri realizovaní obchodných aktivít profesionálnym prístupom
- Vie si dohodnúť osobné stretnutie, vyzistiť potreby klienta a vybudovať si s klientom vzťah
- Bude zameraný na oblasť firemných zákazníkov, živnostníkov a prevádzky podnikateľov
- Bude oslovovať cieľovú skupinu zákazníkov/podnikateľov (napr.: obchody, kancelárie, ordinácie, bary/puby/reštaurácie) a klientov, ktorí využívajú pri podnikaní IČO, alebo DIČ
- Dotiahne obchodné aktivity k podpisu zmluvy s klientom na UPC služby

Ponúkame prácu na trvalý pracovný pomer, fix + zaujímavé finančné ohodnotenie odzrkadlené na províznom systéme bez finančného stropu
- flexibilný pracovný čas, 5 týždňov plateného voľna (dovolenky)
- služobné motorové vozidlo na pracovné účely
- notebook, mobilný telefón, príp. tablet
- možnosť vybudovania si vlastného predajného tímu
- starostlivosť, zodpovednosť a motivovanie prideleného obchodného tímu
- zamestnanecké zľavy a zľavy u firemných partnerov
- marketingová a obchodná podpora, zaškolenie a poskytnutie potrebných informácií,
- príležitosť ďalej sa rozvíjať a získavať nové skúsenosti,
- ďalšie zamestnanecké výhody spoločnosti UPC Broadband Slovakia

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Príležitosť dáme každému, kto má:
- záujem o predaj a obchod v oblasti internet, televízia, telefón
- preukázateľné skúsenosti z oblasti obchodu a komunikácie so zákazníkom
- aktívny prístup vo vyhľadávaní a navštevovaní klientov
- skúsenosti s prezentovaním produktov, služieb a spoločnosti telefonicky a hlavne osobne
- cit pre jednanie s ľuďmi a reprezentáciu firmy
- záujem byť seba motivujúci a ambiciózny byť úspešný
- schopnosť dosahovať výsledky
- samostatnosť, spoľahlivosť a zodpovednosť
- znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni s klientom (je výhodou)
- znalosť práce na PC - MS Office

UPC Broadband Slovakia, s.r.o. patrí medzi vedúce spoločnosti na Slovensku, poskytujúce služby televízie (digitálnej a analógovej), širokopásmového vysokorýchlostného optického internetu a telefónie. UPC je „triple play“ operátorom - služby televízie, internetu a telefónie poskytuje prostredníctvom jednej siete, cez jednu zásuvku v domácnosti. UPC Broadband Slovakia je súčasťou spoločnosti Liberty Global, Inc. (NASDAQ: LBTYA, LBTYB), divízia UPC Broadband.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Ševčenkova 36
851 01 Bratislava 5
ID: 2920304   Dátum zverejnenia: 23.6.2017