B2D Sales Manager /part-time

UPC BROADBAND SLOVAKIA, s.r.o.

Miesto práce
Ševčenkova 36, 851 01 Bratislava 5
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Je tvojim záujmom si privyrobiť cez 1000 €/mesačne a ak si extra šikovný, tak aj dvojnásobok?
Poskytneme príležitosť pre zdravo sebavedomého, komunikatívneho a profesionálne vystupujúceho B2D Sales Managera, ktorý:
- rád získava nové kontakty a realizuje obchodné aktivity v oblasti firemných zákazníkov v telekomunikačnom segmente (Internet, Televízia, Telefón).
- bude oslovovať cieľovou skupinu zákazníkov/podnikateľov, obchody, kancelárie, ordinácie, bary/puby/reštaurácie... klientov, ktorí využívajú pri podnikaní IČO, alebo DIČ
- bude samostatne realizovať obchodné aktivity v segmente „SoHo – Small Office / Home Office“ (malé firmy a podnikatelia),
- vie si dohodnúť osobné stretnutie, vyzistiť potreby klienta, príp. získať informácie o súčasných poskytovaných službách a následne ponúknuť zaujímavejšie alebo efektívnejšie riešenie od UPC pre zákazníka.
- podpísať s klientom zmluvu na UPC služby a zrealizovať obchodnú agendu.

Ponúkame zaujímavé finančné ohodnotenie, ktoré je samozrejmosťou a k tomu poskytneme:
- za jedného klienta možnosť získať províziu viac ako 150,- €.
- bez obmedzenia platového stropu,
- flexibilný pracovný čas (budeš pán vlastného času),
- po osvedčení reálna príležitosť zamestnania na TPP,
- byť súčasťou jednej z najväčších teleco spoločností na Slovnesku,
- možnosť stať sa TeamLeadrom daného Sales tímu,
- v prípade potreby poskytneme možnosť práce z kancelárie,
- marketingová a obchodná podpora, zaškolenie a poskytnutie potrebných informácií,
- príležitosť ďalej sa rozvíjať a získavať nové skúsenosti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Príležitosť dáme každému, kto má:
- záujem o predaj a obchod, prípadne skúsenosti z tejto oblasti
- cit pre jednanie s ľuďmi a reprezentáciu firmy
- seba motivujúci prístup a ambíciu byť úspešný
- schopnosť dosahovať výsledky
- samostatnosť, spoľahlivosť a zodpovednosť
- je ochotný cestovať za klientmi
- znalosť práce na PC - MS Office

UPC Broadband Slovakia, s.r.o. patrí medzi vedúce spoločnosti na Slovensku, poskytujúce služby televízie (digitálnej a analógovej), širokopásmového vysokorýchlostného optického internetu a telefónie. UPC je „triple play“ operátorom - služby televízie, internetu a telefónie poskytuje prostredníctvom jednej siete, cez jednu zásuvku v domácnosti. UPC Broadband Slovakia je súčasťou spoločnosti Liberty Global, Inc. (NASDAQ: LBTYA, LBTYB), divízia UPC Broadband.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Ševčenkova 36
851 01 Bratislava 5

Kontakt

Kontaktná osoba: Veronika Puchelová
E-mail: poslať životopis
ID: 2920304   Dátum zverejnenia: 26.5.2017