Predajca telekomunikačných služieb na HPP

UPC BROADBAND SLOVAKIA, s.r.o.

Miesto práce
Ševčenkova 36, 851 01 Bratislava 5, Nitriansky kraj
Termín nástupu
asap
Ponúkaný plat (brutto)
700 fix + do 700 variabilná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť UPC BROADBAND SLOVAKIA, s.r.o. expanduje do nových miest po celom Slovensku a zároveň rozširuje svoje siete v existujúcich mestách.
V tejto súvislosti vzniká nové oddelenie, ktoré bude súčasťou predajného tímu spoločnosti.
Manažér nového oddelenia si v týchto dňoch buduje kolektív.

Obchodný zástupca nových lokalít je prvý kontakt s budúcimi zákazníkmi UPC, má za úlohu zmapovať situáciu v danej lokalite a uspokojiť potreby koncových zákazníkov so špeciálnou uvádzajúcou ponukou našich služieb.

Hľadáme 2 šikovných ľudí so silnou orientáciou na predaj, ktorých úlohou bude
• Predaj telekomunikačných produktov Televízia – Internet – Telefón novým zákazníkom
• Vytváranie objednávok a aktívne vyhľadávanie nových obchodných príležitostí vo zverenom regióne
• Priama spolupráca s technickým oddelením
• Marketingové aktivity a umiestňovanie materiálov
• Administratívne úkony spojené so zverenou prácou
• Pracovná doba 10 -18 h , víkendy sú voľné
Práca je na HPP kombinovaná v kancelárii aj v teréne /denne/ v Bratislave, v Nitre a okolí

• Služobný mobil
• Služobný automobil na oddelení
• 5 týždňov dovolenka aj do 33 rokov
• Home office / benefit po zapraxovaní a podľa pracovných výsledkov/
• zamestnanecké zľavy za služby UPC BROADBAND SLOVAKIA, s.r.o.
• Vzdelávací program pre zamestnancov
• Motivačné súťaže
• zľavy u zmluvných partnerov (Walmark, ....)
• Multisport, Metro karta

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Dobré komunikačné a predajné schopnosti / face to face + telefonické/
• Kultivované a sympatické vystupovanie
• Odolnosť voči stresu a odmietnutiu
• Schopnosť časovo si zadeliť prácu a dodržiavať stanovené termíny na dokončenie pridelených úloh
• Lojalita k spoločnosti a k svojmu nadriadenému
• Dochvíľnosť do zamestnania

UPC Broadband Slovakia, s.r.o. patrí medzi vedúce spoločnosti na Slovensku, poskytujúce služby televízie (digitálnej a analógovej), širokopásmového vysokorýchlostného optického internetu a telefónie. UPC je „triple play“ operátorom - služby televízie, internetu a telefónie poskytuje prostredníctvom jednej siete, cez jednu zásuvku v domácnosti. UPC Broadband Slovakia je súčasťou spoločnosti Liberty Global, Inc. (NASDAQ: LBTYA, LBTYB), divízia UPC Broadband.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Ševčenkova 36
851 01 Bratislava 5

Kontakt

Kontaktná osoba: Veronika Puchelová
E-mail: poslať životopis
ID: 2677619   Dátum zverejnenia: 19.5.2017