Špecialista technickej podpory

UPC BROADBAND SLOVAKIA, s.r.o.

Miesto práce
Ševčenkova 36, 851 01 Bratislava 5, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vytvárame nový tím špecialistov technickej podpory v Bratislave.

Čo bude tvojou úlohou?
  • riešiť prichádzajúce telefonáty a maily klientov UPC
  • pomáhať a navigovať klientov pri využívaní našich služieb a riešiť technické problémy (televízia, internet, pevná telefónna linka)
  • poskytovať komplexné informácie súvisiace so spoločnosťou
  • informovať o nových možnostiach v rámci ponuky
  • komunikácia s inými oddeleniami
  • plánovanie servisných výjazdov

Ponúkame:
  • prácu v medzinárodnej spoločnosti
  • 5 dní dovolenky navyše (ak máte do 33 rokov)
  • tímbildingy a workshopy
  • zamestnanecké zľavy na služby UPC
  • zľavy u zmluvných partnerov
  • odborné technické a komunikačné školenia
  • home office (po zapracovaní)
  • možnosť kariérneho rastu

Informácie o výberovom konaní

Do životopisu vložte nasledovný text:

"Týmto dávam súhlas spoločnosti UPC BROADBAND SLOVAKIA s.r.o. k spracovaniu mojich osobných údajov v databáze uchádzačov o zamestnanie t.j. k ich ukladaniu na nosiče dát, uchovávaniu, vyhľadávaniu v nich, triedeniu, kombinovaniu a likvidácií v zmysle Zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov. Súhlas poskytujem na dobu neurčitú až do jeho písomného odvolania."

Kontaktovať budeme len kandidátov, ktorých sa rozhodneme pozvať na osobné stretnutie. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • stredoškolské vzdelanie, technický odbor výhodou
  • orientácia na zákazníka, ústretovosť, ochota pomáhať klientom
  • výborné komunikačné a vyjadrovacie schopnosti
  • odolnosť voči stresu, trpezlivosť
  • vhodné aj pre absolventov bez praxe

UPC BROADBAND SLOVAKIA, s.r.o. patrí medzi vedúce spoločnosti na Slovensku, poskytujúce služby televízie , širokopásmového vysokorýchlostného optického internetu a telefónie. UPC je „triple play“ operátorom - služby televízie, internetu a telefónie poskytuje prostredníctvom jednej siete, cez jednu zásuvku v domácnosti. UPC Broadband Slovakia je súčasťou spoločnosti Liberty Global, Inc. (NASDAQ: LBTYA, LBTYB), divízia UPC Broadband.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Katarína Kušnierová
E-mail: poslať životopis
ID: 2583384  Dátum zverejnenia: 16.5.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou