Helpdesk Specialist / Technická podpora

UPC BROADBAND SLOVAKIA, s.r.o.

Miesto práce
Ševčenkova 36, 851 01 Bratislava 5
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš pracovať v priateľskom kolektíve? Získať cenné pracovné skúsenosti a rozbehnúť kariéru v nadnárodnej spoločnosti? Považuješ starostlivosť o zákazníkov a zamestnancov za dôležitú?

UPC je jedným z najväčších poskytovateľov televíznych, internetových a telefónnych služieb v SR.
Pracovná náplň:
- technická podpora klientov na telefóne
- riešenie prevažne technických problémov zákazníkov UPC
- riešenie telefonických a písomných požiadaviek klienta (televízia, internet, pevná telefónna linka)
- plánovanie servisných výjazdov
- spolupráca s vnútornou správou dátovej siete

Ponúkame:
• prácu v medzinárodnej spoločnosti
• možnosť zlepšovať jazyky
• prácu na plný úväzok
• 5 dní dovolenky navyše (ak máte do 33 rokov)
• tímbildingy a workshopy
• výplatu vždy včas na účte
• flexibilnú pracovnú dobu
• zamestnanecké zľavy za služby UPC
• odborné technické a komunikačné školenia
• interné rozvojové tréningové programy
• možnosť profesného rozvoja a rastu
• zľavy u zmluvných partnerov

Informácie o výberovom konaní

Do životopisu vložte nasledovný text:

"Týmto dávam súhlas spoločnosti UPC BROADBAND SLOVAKIA s.r.o. k spracovaniu mojich osobných údajov v databáze uchádzačov o zamestnanie t.j. k ich ukladaniu na nosiče dát, uchovávaniu, vyhľadávaniu v nich, triedeniu, kombinovaniu a likvidácií v zmysle Zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov. Súhlas poskytujem na dobu neurčitú až do jeho písomného odvolania."

Kontaktovať budeme len kandidátov, ktorých sa rozhodneme pozvať na osobné stretnutie. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Český jazyk - Stredne pokročilý (B2) a
Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- stredoškolské vzdelanie, technický odbor výhodou
- orientácia na zákazníka, ústretovosť, ochota pomáhať klientom
- výborné komunikačné a vyjadrovacie schopnosti
- odolnosť voči stresu, trpezlivosť
- vhodné aj pre absolventov bez praxe

UPC Broadband Slovakia, s.r.o. patrí medzi vedúce spoločnosti na Slovensku, poskytujúce služby televízie (digitálnej a analógovej), širokopásmového vysokorýchlostného optického internetu a telefónie. UPC je „triple play“ operátorom - služby televízie, internetu a telefónie poskytuje prostredníctvom jednej siete, cez jednu zásuvku v domácnosti. UPC Broadband Slovakia je súčasťou spoločnosti Liberty Global, Inc. (NASDAQ: LBTYA, LBTYB), divízia UPC Broadband.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Ševčenkova 36
851 01 Bratislava 5

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 2583384   Dátum zverejnenia: 1.12.2016