Manažér obchodných zástupcov

UPC BROADBAND SLOVAKIA, s.r.o.

Ševčenkova 36, 851 01 Bratislava 5, Bratislavský kraj, Trnavský kraj

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

budovanie vlastného tímu obchodných zástupcov (d2d)
personálne zodpovedať za zverenú oblasť (nábor, zaškolenie, rozvoj, motivácia)
vytváranie obchodných príležitostí vo zverenej lokalite
zodpovednosť za predaj prostredníctvom siete obchodných zástupcov
kontrola činnosti obchodných zástupcov
práca prevažne v teréne (návštevy v domácnostiach zákazníkov a obchodných zástupcov)
reportovanie o predajných výsledkoch

Možnosť kariéry v prestížnej nadnárodnej spoločnosti
Produktové portfólio
Finančná podpora od začiatku (fix od 1200 €) + zaujímavé provízie za predaj
Komplexný bezplatný systém vzdelávania v oblasti produktov, služieb a manažérskych zručností
služobný mobil
notebook
automobil

Budeme kontaktovať len uchádzačov pozvaných na výberový pohovor. Za porozumenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

obchodný duch, ťah na bránku, súťaživosť
schopnosť učiť sa novým veciam
skúsenosti s riadením externého obchodného tímu alebo vlastná úspešná predajná prax
už existujúci obchodný tím predajcov výhodou
skúsenosti s organizovaním predajných akcií
výborná orientácia v teréne a komunikácia s ľuďmi
organizačné a motivačné zručnosti
dobrá užívateľská znalosť práce na PC
AJ komunikatívna úroveň
platný vodičský preukaz / aktívne riadenie vozidla

UPC BROADBAND SLOVAKIA, s.r.o. patrí medzi vedúce spoločnosti na Slovensku, poskytujúce služby televízie , širokopásmového vysokorýchlostného optického internetu a telefónie. UPC je „triple play“ operátorom - služby televízie, internetu a telefónie poskytuje prostredníctvom jednej siete, cez jednu zásuvku v domácnosti. UPC Broadband Slovakia je súčasťou spoločnosti Liberty Global, Inc. (NASDAQ: LBTYA, LBTYB), divízia UPC Broadband.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Katarína Kušnierová
E-mail: poslať životopis
ID: 2199480  Dátum zverejnenia: 28.7.2015