Obchodný zástupca/zástupkyňa – odborník biznis produktov UPC Broadband Slovakia

UPC BROADBAND SLOVAKIA, s.r.o.

Bratislava, okres Banská Bystrica, okres Zvolen, okres Žilina, okres Trenčín, okres Poprad, okres Prešov, Košice
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

UPC BROADBAND SLOVAKIA spúšťa projekt predaja biznis služieb živnostníkom a malým podnikateľom formou door to door predaja.

  • práca pre medzinárodnú spoločnosť s významným postavením na trhu
  • predaj kvalitných produktov za prijateľné ceny
  • reálne nadštandardné finančné ohodnotenie založené na províznom systéme
  • flexibilný pracovný čas
  • motivačné bonusy (finančné a vecné ceny)

Čo ponúkame?

  • možnosť zarobiť si predajom telekomunikačných služieb (internet, televízia, telefón)
  • získať odmenu priamoúmernú odvedenému výkonu
  • kontakt s cieľovou skupinou živnostníkov a malých podnikateľov
  • prácu v medzinárodne etablovanej telekomunikačnej spoločnosti so silným zázemím na Slovensku
  • možnosť aktívne participovať na uvádzaní nového projektu

Informácie o výberovom konaní

Do životopisu vložte nasledovný text:

"Týmto dávam súhlas spoločnosti UPC BROADBAND SLOVAKIA s.r.o. k spracovaniu mojich osobných údajov v databáze uchádzačov o zamestnanie t.j. k ich ukladaniu na nosiče dát, uchovávaniu, vyhľadávaniu v nich, triedeníu, kombinovaniu a likvidácií v zmysle Zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov. Súhlas poskytujem na dobu neurčitú až do jeho písomného odvolania."

Kontaktovať budeme len kandidátov, ktorých sa rozhodneme pozvať na osobné stretnutie. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Koho hľadáme?

Nakoľko ide o projekt predaja biznis TELCO služieb živnostníkom a malým podnikateľom formou door to door predaja, od budúceho kolegu očakávame:
  • skúsenosti s door to door predajom
  • skúsenosti s predajom telekomunikačných služieb (internet, televízia, pevná linka)
  • skúsenosť s komunikáciou so živnostníkmi a malými podnikateľmi výhodou
  • seriózny vzhľad, komunikácia a vystupovanie
  • chuť stáť pri zrode a pomáhať budovať úspešný projekt

UPC BROADBAND SLOVAKIA, s.r.o. patrí medzi vedúce spoločnosti na Slovensku, poskytujúce služby televízie , širokopásmového vysokorýchlostného optického internetu a telefónie. UPC je „triple play“ operátorom - služby televízie, internetu a telefónie poskytuje prostredníctvom jednej siete, cez jednu zásuvku v domácnosti. UPC Broadband Slovakia je súčasťou spoločnosti Liberty Global, Inc. (NASDAQ: LBTYA, LBTYB), divízia UPC Broadband.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Katarína Kušnierová
E-mail: poslať životopis
ID: 2075659  Dátum zverejnenia: 17.7.2015