Sales Manager

UPC BROADBAND SLOVAKIA, s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj
Termín nástupu
01.03.2015

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

*organizovanie a riadenie predaja služieb spoločnosti UPC BROADBAND SLOVAKIA, s.r.o. (DTV, Internet, Telefón) na zverenom území Slovenska (západné Slovensko)
*zodpovednosť za predaj prostredníctvom siete obchodných zástupcov
vyhľadávanie, školenie, koordinovanie predajnej činnosti obchodných zástupcov
*motivovanie a hodnotenie pracovných výsledkov
*vedenie evidencie, príprava podkladov k výplatám na mesačnej báze
*tvorba obchodného plánu, kampaní , provízneho a motivačného systému
*ak je to nutné, organizovanie prieskumov ohľadne záujmu o služby
*reporting

služobný mobil
notebook
auto

Do predmetu správy uveďte, prosím, názov pracovnej pozície, o ktorú sa uchádzate.

Do životopisu vložte nasledovný text:
" Týmto dávam súhlas spoločnosti UPC BROADBAND SLOVAKIA s.r.o. k spracovaniu mojich osobných údajov v databáze uchádzačov o zamestnanie t.j. k ich ukladaniu na nosiče dát, uchovávaniu, vyhľadávaniu v nich, triedeniu, kombinovaniu a likvidácií v zmysle Zákona č. 122/2013 Zb. o ochrane osobných údajov. Súhlas poskytujem na dobu neurčitú, až do jeho písomného odvolania."

Kontaktovať budeme len kandidátov, ktorých sa rozhodneme pozvať na osobné stretnutie. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

*organizačné a manažérske zručnosti
*samostatnosť a pracovné nasadenie
*flexibilita a schopnosť rýchlo sa učiť
*skúsenosti s riadením obchodného tímu
*predajné zručnosti
*minimálna prax na pozícii obchodného manažéra riadiaceho tím obchodných zástupcov 2 roky
*komunikatívnosť
*znalosť telekomunikačného trhu výhodou
*znalosť anglického jazyka výhodou

UPC BROADBAND SLOVAKIA, s.r.o. patrí medzi vedúce spoločnosti na Slovensku, poskytujúce služby televízie , širokopásmového vysokorýchlostného optického internetu a telefónie. UPC je „triple play“ operátorom - služby televízie, internetu a telefónie poskytuje prostredníctvom jednej siete, cez jednu zásuvku v domácnosti. UPC Broadband Slovakia je súčasťou spoločnosti Liberty Global, Inc. (NASDAQ: LBTYA, LBTYB), divízia UPC Broadband.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Katarína Kušnierová
E-mail: poslať životopis
ID: 1991840  Dátum zverejnenia: 26.1.2015