Recepčná - AJ - aktívny vodič

UPC BROADBAND SLOVAKIA, s.r.o.

Miesto práce
Petržalka, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- uvítanie návštev na recepcii spoločnosti a ich sprevádzanie v rámci budovy
- evidencia návštev
- evidencia došlej pošty, odosielanie pošty a roznos pošty v rámci spoločnosti
- evidencia zmlúv a iných dokumentov doručených na recepciu
- vybavovanie telefonických hovorov, prepájanie hovorov
- pomocné administratívne a organizačné práce

V prípade záujmu o danú pozíciu nám pošlite Váš životopis v slovenskom a anglickom jazyku spolu s fotkou.
Pozícia NIE je vhodná pre denného študenta.

Do životopisu vložte nasledovný text:

"Týmto dávam súhlas spoločnosti UPC BROADBAND SLOVAKIA s.r.o. k spracovaniu mojich osobných údajov v databáze uchádzačov o zamestnanie t.j. k ich ukladaniu na nosiče dát, uchovávaniu, vyhľadávaniu v nich, triedeníu, kombinovaniu a likvidácií v zmysle Zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov. Súhlas poskytujem na dobu neurčitú až do jeho písomného odvolania."

Kontaktovať budeme len kandidátov, ktorých sa rozhodneme pozvať na osobné stretnutie. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- organizačne zdatná, samostatná, rozvážna v konaní
- komunikatívna, prívetivá s príjemným vystupovaním
- znalosť anglického jazyka minimálne na komunikatívnej úrovni (na pohovore overíme)
- aktívny šofér, ktorý sa nebojí jazdiť po Bratislave

UPC Broadband Slovakia, s.r.o. patrí medzi vedúce spoločnosti na Slovensku, poskytujúce služby televízie (digitálnej a analógovej), širokopásmového vysokorýchlostného optického internetu a telefónie. UPC je „triple play“ operátorom - služby televízie, internetu a telefónie poskytuje prostredníctvom jednej siete, cez jednu zásuvku v domácnosti. UPC Broadband Slovakia je súčasťou spoločnosti Liberty Global, Inc. (NASDAQ: LBTYA, LBTYB), divízia UPC Broadband.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Ševčenkova 36
851 01 Bratislava 5
ID: 1517375   Dátum zverejnenia: 21.10.2016