Online sales agent

UPC BROADBAND SLOVAKIA, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
asap

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Výhodná práca v mladom a dynamickom kolektíve,vlastné organizovanie pracovného času
  • Aktívne kontaktovanie potencionálnych zákazníkov na základe prijatej online objednávky na služby retransmisie UPC Broadband Slovakia, s.r.o.
  • Riešenie operatív spojených s online predajom ( vedenie dennej štatistiky, mesačné vyhodnotenie)
  • Informovanie zákazníka o produktoch UPC Broadband Slovakia, s.r.o. a uskutočňovať následný predaj
  • Výborné platové ohodnotenie

Z kapacitných dôvodov budeme kontaktovať len úspešných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Hľadáme komunikátívneho člena nášho tímu
  • Skúsenosti s predajom sú výhodou
  • Príjemné vystupovanie a prezentácia

UPC BROADBAND SLOVAKIA, s.r.o. patrí medzi vedúce spoločnosti na Slovensku, poskytujúce služby televízie , širokopásmového vysokorýchlostného optického internetu a telefónie. UPC je „triple play“ operátorom - služby televízie, internetu a telefónie poskytuje prostredníctvom jednej siete, cez jednu zásuvku v domácnosti. UPC Broadband Slovakia je súčasťou spoločnosti Liberty Global, Inc. (NASDAQ: LBTYA, LBTYB), divízia UPC Broadband.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Katarína Kušnierová
E-mail: poslať životopis
ID: 1268900  Dátum zverejnenia: 7.4.2017