Operátor call centra

Unomedical s.r.o.

Miesto práce
okres Nitra
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Renomovaná zahraničná spoločnosť pôsobiaca v oblasti zdravotníctva hľadá pracovníka do oddelenia zákazníckeho servisu .
• práca s databázou (zápisy, filtrovanie, výstupy)
• telefonický kontakt so zákazníkmi
• spätná väzba na kampane
• rozosielanie informačných materiálov
Znalosť cudzích jazykov nie je potrebná a vek nerozhoduje.

Ponúkame:
• zázemie v stabilnej renomovanej spoločnosti
• prácu v príjemnom prostredí a milom kolektíve
• miesto výkonu práce: Nitra
• mobilný telefón pre služobné účely

V prípade záujmu pošlite svoj štrukturovaný životopis so sprievodným listom e-mailom na adresu: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Zdravotnícke podmienkou

Požadujeme:
• zdravotnícke vzdelanie
• zrozumiteľné vyjadrovanie po telefóne
• znalosť práce na PC (excel, word, databáza)
• časová flexibilita, samostatnosť

Pioneering trusted medical solutions to improve the lives we touch: Unomedical s.r.o. is a member of Convatec which is a global medical products and technologies company, focused on solutions for the management of chronic conditions, with leading positions in advanced wound care, ostomy care, continence care, and infusion care. With around 10,000 colleagues, we provide our products and services in almost 100 countries, united by a promise to be forever caring. Our solutions provide a range of benefits, from infection prevention and protection of at-risk skin, to improved patient outcomes and reduced care costs. Convatec’s revenues in 2023 were over $2 billion. The company is a constituent of the FTSE 100 Index (LSE:CTEC). To learn more about Convatec, please visit http://www.convatecgroup.com

To find out more please visit https://careers.convatec.com - thanks for your interest!

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Peter Leško
E-mail: poslať životopis
ID: 2261081  Dátum zverejnenia: 5.11.2015