Operátor/ka vo výrobe

Unomedical s.r.o.

Miesto práce
Priemyselný park 3, 071 01 Michalovce, okres Michalovce

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• je povinný zapísať svoje osobné číslo do produkčných papierov (Job ticket, protokol o meraní) ku každému stroju, ktorý počas zmeny obsluhuje.
• je povinný upratať svoj pracovný priestor a vykonať line clearance pred začatím zmeny.
• vykonať výrobné operácie v súlade s pracovnými a bezpečnostnými inštrukciami.
• počas zmeny je povinný viesť evidenciu o kontrole a meraní. Tieto údaje zapisuje do dokumentov nato určených.
• zodpovedný za čistenie stroja na jeho zmene (IPA).
• vykonáva prvotnú kontrolu kvality, podľa platných inštrukcii.
• zodpovedný za správne údaje v produkčných záznamoch.
• zodpovedný za kvalitu výrobkov na stroji a manuálnych operáciách – v prípade odchýlky - izolovať produkty, informovať QA/ Supervízora a iniciovať Správu o nezhode.
• je povinný využívať čas efektívne.
• povinný dodržiavať čas stanovený na prestávku.
• musí mať potrebné pomôcky pre výkon svojej funkcie. Ich nedostatok musí hlásiť supervízorovi danej zmeny.

Na osobný pohovor budú pozvaní uchádzači, ktorí spĺňajú naše požiadavky.
Materiály neoslovených uchádzačov budú v súlade so zákonom na ochranu osobných údajov skartované. Výberové konanie je smerované na mesiac október 2016.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Prax na pozícii/v oblasti

prax na podobnej pozícii vítaná

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- manuálna zručnosť, presnosť, precíznosť, schopnosť pracovať v tíme, odolnosť voči stresu
Pracovná zmluva na dobu určitú.
Práca na zmeny a ochota pracovať cez víkend.
Technické zručnosti.

Pioneering trusted medical solutions to improve the lives we touch: Convatec is a global medical products and technologies company, focused on solutions for the management of chronic conditions, with leading positions in advanced wound care, ostomy care, continence care, and infusion care. With around 10,000 colleagues, we provide our products and services in almost 100 countries, united by a promise to be forever caring. Our solutions provide a range of benefits, from infection prevention and protection of at-risk skin, to improved patient outcomes and reduced care costs. Group revenues in 2022 were over $2 billion. The company is a constituent of the FTSE 100 Index (LSE:CTEC). To learn more about Convatec, please visit http://www.convatecgroup.com

To find out more please visit https://careers.convatec.com - thanks for your interest!

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 1708458  Dátum zverejnenia: 7.10.2016