Operátor/ka vo výrobe

Unomedical s.r.o.

Miesto práce
Priemyselný park 3, 071 01 Michalovce

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• je povinný zapísať svoje osobné číslo do produkčných papierov (Job ticket, protokol o meraní) ku každému stroju, ktorý počas zmeny obsluhuje.
• je povinný upratať svoj pracovný priestor a vykonať line clearance pred začatím zmeny.
• vykonať výrobné operácie v súlade s pracovnými a bezpečnostnými inštrukciami.
• počas zmeny je povinný viesť evidenciu o kontrole a meraní. Tieto údaje zapisuje do dokumentov nato určených.
• zodpovedný za čistenie stroja na jeho zmene (IPA).
• vykonáva prvotnú kontrolu kvality, podľa platných inštrukcii.
• zodpovedný za správne údaje v produkčných záznamoch.
• zodpovedný za kvalitu výrobkov na stroji a manuálnych operáciách – v prípade odchýlky - izolovať produkty, informovať QA/ Supervízora a iniciovať Správu o nezhode.
• je povinný využívať čas efektívne.
• povinný dodržiavať čas stanovený na prestávku.
• musí mať potrebné pomôcky pre výkon svojej funkcie. Ich nedostatok musí hlásiť supervízorovi danej zmeny.

Na osobný pohovor budú pozvaní uchádzači, ktorí spĺňajú naše požiadavky.
Materiály neoslovených uchádzačov budú v súlade so zákonom na ochranu osobných údajov skartované. Výberové konanie je smerované na mesiac október 2016.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Počet rokov praxe

prax na podobnej pozícii vítaná

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- manuálna zručnosť, presnosť, precíznosť, schopnosť pracovať v tíme, odolnosť voči stresu
Pracovná zmluva na dobu určitú.
Práca na zmeny a ochota pracovať cez víkend.
Technické zručnosti.

Spoločnosť Unomedical s.r.o. je súčasťou nadnárodnej spoločnosti ConvaTec, ktorá sa špecializuje na vývoj a výrobu jednorázových medicínskych pomôcok distribuovaných do nemocníc a centier zdravotnej starostlivosti po celom svete. Do portfólia výrobkov spoločnosti ConvaTec patria stomické pomôcky a prostriedky pre vlhké hojenie rán, s vlastnými vývojovými a výrobnými centrami a dlhoročnou tradíciou. Viac informácii je možné nájsť na www.convatec.sk.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Unomedical, s. r. o.
Priemyselný park 3
071 01 Michalovce
ID: 1708458   Dátum zverejnenia: 7.10.2016