IT Analytik (Core Banking System)

Unlimit Recruitment, s.r.o.

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
2 500 - 3 500 EUR/mesiaczákladná zložka mzdy sa odvíja od seniority kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ako IT analytik budeš mať dôležitú úlohu pri príprave nových a vylepšovaní existujúcich IT riešení pre digitálne bankovníctvo. To znamená, že okrem iného budeš:

• dokonale spoznávať nový Digitálny Core Banking System (DCBS) a následne vykonávať komparatívnu analýzu a identifikáciu jeho silných aj slabých stránok,
• konfigurovať a customizovať produkty, služby a ich parametre, pobočky, klientov ale aj iné oblasti, napr. APIs, služby a rozhrania,
• analyzovať potreby a požiadavky product ownerov a navrhovať vhodné riešenia v DCBS v rámci jeho out of the box (OOTB) funkcionalít,
• v prípade potreby rozširovať OOTB funkcionality o špecifické featurky a procesy za použitia cloudovej platformy digitálneho core banking systému (ala grafický BPMN).

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Bankovníctvo, peňažníctvo

Banková spoločnosť, ktorá pôsobí na slovenskom trhu už vyše 20 rokov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- Vysokoškolské vzdelanie 2. stupňa (ideálne technického zamerania);
- min. 2 roky praxe v oblasti IT analýzy, návrhu a modelovania; manažmentu biznis požiadaviek;
- skúsenosti s integráciou rôznych komponentov IS;
- skúsenosť so špecifikáciou a analýzou požiadaviek v bankovníctve výhodou;
- dobré komunikačné schopnosti, riadenie vzťahov s biznisom, IT kolegami, dodávateľmi;
- znalosť UML, BPMN - Business Process Model Notation;
- Práca v Sparx Enterprise Architect výhodou;
- znalosť DB SQL, Oracle, SOA/REST WS výhodou;
- návrh dátového modelu, mapovanie na dátový model
ID: 4405777  Dátum zverejnenia: 12.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac