Si iOS developer (swift) a chceš pracovať v startupe na vývoji nových riešení?

Unlimit Recruitment, s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovných vývojárov pre klienta - rakúsky startup, ktorý vyvíja jedinečné riešenie v oblasti Telco.
V Bratislave budujú nový development team, do ktorého hľadáme mobilných vývojárov, ktorí sa neboja vyskúšať si nové technológie a priniesť nové nápady do development procesu.

S akými technológiami budeš pracovať?
- iOS natívny vývoj v Swift
- fabric crashlytics na testovanie pred releasom
- firebase a mnoho ďalších.

Čo by si mal vedieť?
Programovať iOS aplikácie (Swift); ObjectiveC a skúsenosti s WatchOS sú tiež výhodou
Pracovať samostatne so zmyslom pre detail
Poznať princípy REST API, web-security, OAauth, ap.
Skúsenosti s TestFlight publikovaním aplikacií do App Store
Používať Git, JIRU, Slack a byť schopný plynule komunikovať v angličtine (nemčina je výhodou)
Poznať aspoň niektorý z nástrojov na trackovanie správania a marketing, ako Fabric (Crashlytics), Firebase, Adjust, AppsFlyer, Emarsys, Pushwoosh, ap.

Adekvátne ohodnotenie a možnosť ďalšieho rastu
Medzinárodná pôsobnosť spoločnosti, ktorá sa rozširuje do UK, Nemecka a Talianska
Možnosť práce aj na živnosť
Útulné prostredie, tulivaky

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Startup vyvíjajúci úspešné telco riešenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Recruitment company with focus on IT jobs.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3124562  Dátum zverejnenia: 7.7.2017