Android developer

Unlimit Recruitment, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúseného vývojára pre nášho klienta - rakúsky startup. Spoločnosť v Bratislave rozširuje tím mobilných vývojárov natívnych aplikácií. Podieľať sa budeš na vývoji originálneho riešenia a stretneš sa s množstvom nových technológií.

• Programovať Android aplikácie; Android wear a multiplatform technológie sú tiež výhodou
• Možnosť programovať v Kotlin-e
• Pracovať samostatne so zmyslom pre detail
• Poznať princípy REST API, web-security, OAauth, ap.
• Skúsenosti s publikovaním aplikacií na Google Play
• Používať Git, JIRU, Slack a byť schopný plynule komunikovať v angličtine (nemčina je výhodou)
• Poznať aspoň niektorý z nástrojov na trackovanie správania a marketing, ako Google Analytics, Firebase, Appboy, Adjust, AppsFlyer, Emarsys, Pushwoosh, ap.

Adekvátne ohodnotenie a možnosť ďalšieho rastu
Medzinárodná pôsobnosť spoločnosti, ktorá sa rozširuje do UK, Nemecka a Talianska
Možnosť práce aj na živnosť
Útulné prostredie, tulivaky

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Startup spoločnosť vyvíjajúca nové riešenie v oblasti telco.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Java - Pokročilý

• skúsenosť s Android developmentom minimálne 2 roky
• výborná znalosť Android SDK a Android Studio
• znalosť Firebase SDK
• skúsenosť s automatizáciou testov je výhodou

Recruitment company with focus on IT jobs.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3108042  Dátum zverejnenia: 20.6.2017