Senior databázový administrátor

Unlimit Recruitment, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Správa a administrácia databáz vo vývojom, testovacom a produkčnom prostredí
- Zálohovanie a obnova databáz (RMAN)
- Inštalácia opravných balíkov a bezpečnostných fixov do databázových systémov, riešenie problémov a komunikácia s Oracle supportom
- Monitorovanie výkonu, navrhovanie monitorovacích scriptov, ladenie parametrov databázy, identifikácia neefektívnych query a ich ladenie
- Riešenie problémov a návrh opatrení na predchádzanie ich vzniku
- Poskytovanie technických rád a know-how vo zverených oblastiach
- Monitorovanie a úprava tabuľkových priestorov, fragmentácie, I/O operácií
- Administrácia databázových užívateľov, profilov, rolí a privilégií
- Údržba prevádzkovej dokumentácie, reporty o stave prostredia
- Setup DB prostredia & Migrácia dát

- Koučovanie, on-the-job školenia ako aj iné odborné vzdelávacie príležitosti
- Flexibilný pracovný čas
- Zaujímavé platové ohodnotenie a množstvo zamestnaneckých benefitov

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Bankovníctvo, peňažníctvo

Našim klientom je poskytovateľ služieb v oblasti informačných technológií, systémov, hardwaru a softwaru v oblasti bankovníctva a financií.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - programátor

Oracle Database - expert

komunikatívnosť, time managment, zodpovednosť, spoľahlivosť, tímový hráč

Našim kandidátom pomáhame nájsť prácu podľa ich prianí. Ku každému kandidátovi pristupujeme individuálne a na osobných stretnutiach kandidátov dôkladne pripravíme na stretnutia s klientmi. Poradíme aká je aktuálna situácia na trhu práce a pomôžeme s uplatnením. Po každom pohovore poskytujeme konštruktívnu spätnú väzbu na priebeh pohovoru a informujeme o ďalšom pokračovaní.
Máme profesionálne skúsenosti s náborom pre medzinárodné korporácie, stredne veľké konzultačné a software-house spoločnosti až po rozbiehajúce sa startup firmy.
V IT recruitmente sme doma. Bavte sa s profesionálmi. Unlimit Recruitment

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Unlimit Recruitment
Cintorínska 9
811 08 Bratislava
ID: 2754632   Dátum zverejnenia: 6.10.2016