Manažér pobočky

UNIX Auto s.r.o.

Miesto práce
okres Trenčín

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Úlohy:

• Vedenie a riadenie predaja, logistiky a ekonomických procesov pobočky
Realizácia predpísaného plánu odbytu, zvýšenie tržby
• Manažovanie denného rozvozu, optimalizácia rozvozových trás
• Pravidelný osobný kontakt s partnermi
Riadenie, kontrolovanie, hodnotenie 5 – 10-členného tímu
Dodržanie a dodržiavanie prevádzkových štandardov a predpisov
• Koordinácia a vykonávanie náboru a výberu nových zamestnancov
• Vykonanie denných-týždenných operatívnych a administratívnych úloh, príprava reportov pre vyšší manažment

Požiadavky:

• Minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou
Minimálne dvojročná manažérska prax získaná v oblasti predaja alebo logistiky
• Vynikajúca schopnosť riešenia problémov a organizačná schopnosť
• Prozákaznícky orientované myslenie
• Preukázateľne dobré nadväzovanie kontaktov a rozhodnosť
• Otvorená, flexibilná osobnosť
• Veľmi dobrá znalosť práce s MS Office ( Word, Excel, PowerPoint )
• Orientácia na výsledky
• Vodičský preukaz skupiny B

Ponúkame:

• Profesionálne pracovné prostredie a centrálna podpora
• Samostatná rozhodovacia právomoc a zodpovednosť
• Konkurencieschopná mzda
• Pracovná zmluva na dobu neurčitú
• Školenia v rámci medzinárodnej spoločnosti

Vašu žiadosť (životopis s fotografiou, motivačný list s označením požadovanou výškou platu) môžete poslať kliknutím na odkaz:
Aplikácie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Unix Auto je významným účastníkom na trhu autodielov už 30 rokov. Našich takmer 4000 zamestnancov na 170 pobočkách v 3 krajinách obsluhuje svojich odberateľov na najvyššej úrovni.
ID: 2623798  Dátum zverejnenia: 1.7.2016