Manažér pobočky

UNIX Auto s.r.o.

Miesto práce
83104 Bratislava Stará Vajnorská 37

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Úlohy:

• Vedenie a riadenie predaja, logistiky a ekonomických procesov pobočky
Realizácia predpísaného plánu odbytu, zvýšenie tržby
• Dohliadanie denného rozvozu, optimalizácia rozvozových trás
• Osobný kontakt s partnermi, vyriešenie objavujúcich sa problémov
Riadenie, kontrolovanie, hodnotenie 20-25-členného tímu
Dodržanie a dodržiavanie prevádzkových štandardov a predpisov
• Zúčastnenie sa v nábore a výbere nových zamestnancov, zúčastnenie sa v ich zaškolení
• Vykonanie denných-týždenných operatívnych a administratívnych úloh, príprava reportov pre vyšší manažment

Požiadavky:

• Minimálne stredoškolské vzdelanie
Minimálne dvojročná manažérska prax získaná v oblasti predaja alebo logistiky
• Vynikajúca schopnosť riešenia problémov a organizačná schopnosť
• Myslenie orientované na zákazníka a na výsledok
• Preukázateľne dobré nadvezovanie kontaktov a rozhodnosť
• Otvorená, flexibilná osobnosť
• Znalosť balíka MS Office na silnej užívateľskej úrovni
• Vodičský preukaz skupiny B

Ponúkame:
• Profesionálne pracovné prostredie a centrálna podpora
• Samostatná rozhodovacia právomoc a zodpovednosť
• Konkurencieschopná mzda
• Pracovná zmluva na dobu neurčitú
• Školenia v rámci medzinárodnej spoločnosti

Vašu žiadosť (životopis s fotografiou, motivačný list, očakávaný plat) môžete poslať kliknutím na odkaz:
<http://www.unixautodiely.sk/Unix_All...>

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Spoločnosť UNIX Auto s.r.o. je dcérskou spoločnosťou UNIX Auto Kft., ktorá je absolutným lídrom na trhu náhradných dielov k osobným autám v Maďarsku a držiteľom ocenenia "Najlepšia maďarská firma roka 2016". Medzinárodná spoločnosť UNIX Auto Kft. sa už viac ako 25 rokov zaoberá distribúciou náhradných dielov pre osobné a nákladné vozidlá v strednej Európe. Disponuje rozsiahlou distribučnou sieťou, má vedúce postavenie na maďarskom trhu a je kľúčovým hráčom aj v Rumunsku. Unix Auto má viac ako 140 pobočiek a 3300 zamestnancov. Autodiely a doplnky distribuje od viac ako 350 dodávateľov z 35 krajín sveta. Vlastným vyhľadávacím programom a predajným systémom poskytuje jedinečné služby v regióne. Na Slovensku je zastúpená spoločnosťou Unix Auto s.r.o.

Stará Vajnorská 37
831 04 Bratislava – Nové Mesto

Kontakt

Kontaktná osoba: Peter Polešenský
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2463523   Dátum zverejnenia: 30.11.2016