Obchodný zástupca

UNIX Auto s.r.o.

Miesto práce
010 01 Žilina Bytčická 2, okres Žilina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Úlohy:

• Akvizícia nových zákazníkov, získavanie nových kontaktov
• Rozvoj a udržiavanie obchodných vzťahov s kľúčovými partnermi na vyokej úrovni
• Pravidelné návštevy partnerov
• Zodpovednosť za plnenie stanovených obchodných plánov
• Získavanie kontaktov a reporting

Požiadavky:

• Vynikajúce komunikačné a prezentačné schopnosti a zručnosti
• Schopnosť presvedčiť a získať klienta
• Schopnosť zvládať námietky klientov
• Reprezentatívne vystupovanie
• Cieľavedomosť, zodpovednosť, spoľahlivosť
• Orientácia na výsledky, schopnosť samostatnej práce
• Prax z oblasti predaja náhradných dielov alebo zo servisovania cestných motorových vozidiel

Ponúkame:

• Samostatnosť a priestor pre osobný rozvoj
• Školenia v rámci medzinárodnej spoločnosti
• Pracovná zmluva na dobu neurčitú
• Prácu v dynamickom kolektíve
• Zaujímavé finančné ohodnotenie s možnosťou dosahovania nadpriemerných príjmov
• Služobný automobil, služobný mobilný telefón a notebook
• Zázemie úspešnej a prosperujúcej medzinárodnej spoločnosti

Vašu žiadosť (životopis s fotografiou, motivačný list s označením požadovanou výškou platu) môžete poslať kliknutím na odkaz:
Aplikácie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Unix Auto je významným účastníkom na trhu autodielov už 30 rokov. Našich takmer 4000 zamestnancov na 170 pobočkách v 3 krajinách obsluhuje svojich odberateľov na najvyššej úrovni.
ID: 1971989  Dátum zverejnenia: 5.2.2016