Účtovník / Účtovníčka

UNIX Auto s.r.o.

Miesto práce
okres Komárno

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce:
• Vedenie účtovnej agendy v systéme podvojného účtovníctva
• Spracovanie a evidencia účtovných záznamov a dokladov a ich kontrola po formálnej stránke
• Vedenie evidencie, účtovanie a odpisovanie majetku
• Účtovanie pokladne
• Vyhotovenie podkladov k inventarizácii
• Komplexné spracovanie personálnej a mzdovej agendy
• Vyúčtovanie pracovných ciest, účtovanie cestovných dokladov
• Mesačná kontrola knihy jázd

Požiadavky:
• Stredoškolské/vysokoškolské ekonomické zameranie
Prax v účtovníctve alebo na obdobnej pozícii min. 2 roky
• Aktuálna znalosť účtovnej, mzdovej a daňovej legislatívy na Slovensku
Znalosť maďarského jazyka slovom i písmom je výhodou
• Praktické skúsenosti s účtovnými programami a programami na spracovanie miezd, znalosť softvéru Pohoda je výhodou
• Dobré počítačové znalosti
• Podvojné účtovníctvo – pokročilý
• Mzdové účtovníctvo a personalistika – pokročilý

Ponúkame:
• Dlhodobé zamestnanie
• Motivujúce finančné ohodnotenie
• Práca v dynamickom a príjemnom kolektíve

Vašu žiadosť (životopis s fotografiou, motivačný list s označením očakávaného platu) môžete poslať kliknutím na odkaz:
Aplikácie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Unix Auto je významným účastníkom na trhu autodielov už 30 rokov. Našich takmer 4000 zamestnancov na 170 pobočkách v 3 krajinách obsluhuje svojich odberateľov na najvyššej úrovni.
ID: 1917885  Dátum zverejnenia: 3.2.2015