Obchodný zástupca

UNIX Auto s.r.o.

Miesto práce
okres Banská Bystrica

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Úlohy:

• Akvizícia nových zákazníkov, získavanie nových kontaktov
• Rozvoj a udržiavanie obchodných vzťahov s kľúčovými partnermi na vyokej úrovni
• Pravidelné návštevy partnerov
• Zodpovednosť za plnenie stanovených obchodných plánov
• Získavanie kontaktov a reporting

Požiadavky:

• Vynikajúce komunikačné a prezentačné schopnosti a zručnosti
• Schopnosť presvedčiť a získať klienta
• Schopnosť zvládať námietky klientov
• Reprezentatívne vystupovanie
• Cieľavedomosť, zodpovednosť, spoľahlivosť
• Orientácia na výsledky, schopnosť samostatnej práce

Ponúkame:

• Samostatnosť a priestor pre osobný rozvoj
• Školenia v rámci medzinárodnej spoločnosti
• Prácu v dynamickom kolektíve
• Zaujímavé finančné ohodnotenie s možnosťou dosahovania nadpriemerných príjmov
• Služobný automobil, služobný mobilný telefón a notebook
• Zázemie úspešnej a prosperujúcej medzinárodnej spoločnosti

Vašu žiadosť (životopis s fotografiou, motivačný list s označením požadovanou výškou platu) môžete poslať kliknutím na odkaz:
Aplikácie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Medzinárodná spoločnosť UNIX Auto Kft. sa už viac ako 25 rokov zaoberá distribúciou náhradných dielov pre osobné a nákladné vozidlá v strednej Európe. Disponuje rozsiahlou distribučnou sieťou, má vedúce postavenie na maďarskom trhu a je kľúčovým hráčom aj v Rumunsku. Unix Auto má viac ako 140 pobočiek a 3300 zamestnancov. Autodiely a doplnky distribuje od viac ako 350 dodávateľov z 35 krajín sveta. Vlastným vyhľadávacím programom a predajným systémom poskytuje jedinečné služby v regióne. Na Slovensku je zastúpená spoločnosťou Unix Auto s.r.o.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 1839688  Dátum zverejnenia: 19.8.2014