Vedúci finančného oddelenia

UNIX Auto s.r.o.

Miesto práce
83218 Bratislava III. Stará Vajnorská 37, Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce:

• Aktívna denná spoluúčasť vo vedení účtovníctva spoločnosti
• Zodpovednosť za účtovanie prijatých a odoslaných faktúr, banku a pokladňu
• Spracovanie výkazov pre potreby orgánov štátnej správy
• Spracovávanie mesačných, štvrťročných a ročných účtovných uzávierok a ich kontrola
• Vypracovanie a kontrolovanie daňových priznaní a DPH
• Pravidelné pripravovanie a vyhodnocovanie plnenia plánu finančných ukazovateľov, poskytovanie odporúčaní na zlepšenie alebo zmeny
• Identifikovanie a sledovanie pohľadávok po lehote splatnosti
• Účasť na interných a externých účtovných a daňových kontrolách
• Kontakt s právnikmi, audítormi, úradmi
• Spracovanie a evidovanie zmlúv
• Riadenie mzdovej a personálnej agendy
• Riadenie práce 2-3 účtovníkov

Požiadavky:

• Vysokoškolské ekonomické zameranie
• Znalosť maďarského a slovenského jazyka na vysokej úrovni
• Minimálne 5 ročná prax na podobnej pozícii
• Aktuálna znalosť účtovnej, mzdovej a daňovej legislatívy Slovenska
• Dobré počítačové znalosti
• Podvojné účtovníctvo – pokročilý
• Mzdové účtovníctvo a personalistika - pokročilý
• Zodpovednosť, spoľahlivosť, precíznosť

Ponúkame:

• Práca v stabilnej spoločnosti
• Možnosť odborného rastu
• Konkurencieschopné finančné ohodnotenie

Vašu žiadosť (životopis s fotografiou, motivačný list s označením požadovanou výškou platu) môžete poslať kliknutím na odkaz:
Aplikácie

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Pokročilý (C1) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Unix Auto je významným účastníkom na trhu autodielov už 30 rokov. Našich takmer 4000 zamestnancov na 170 pobočkách v 3 krajinách obsluhuje svojich odberateľov na najvyššej úrovni.
ID: 1615780  Dátum zverejnenia: 15.1.2016