Programátor (SQL, .NET nebo VBA) - Ostrava

Uniwise s.r.o.

Místo práce
Slovenská republika

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce

Realizace projektů pro podnikové plánování, datové sklady, manažerské systémy. Používané technologie jsou Microsoft SQL server, .NET, Microsoft Analysis Services (OLAP), Excel

Požadujeme

• Znalost SQL jazyka

• nebo programování .NET

• nebo programování Excel VBA

Programátorská zkušenost z projektů řešených v rámci předchozích zaměstnání nebo studentských aktivit.

Výhodou je

• Chuť se vzdělávat a odborně růst

• Znalost technologií Microsoft SQL server

• Zkušeností z Business intelligence projektů (reporting)

• Znalost programování v .NET

• Znalost podnikového finančnictví

• Bydliště v Ostravě a okolí

• Angličtina

Nabízíme

• Profesní růst (CV obohacené zajímavými projekty)

• Osobní přístup a otevřená hra

• Podporujeme vlastní iniciativu a invenci

• Partnerský vztah založený na neoficiální a nebyrokratické komunikaci a důvěře

• Pružná pracovní doba

• Zajímavé finanční ohodnocení, umíme ocenit přínos Vaší práce i zkušeností

• Zajištění ubytování

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
ID: 3021349  Dátum zverejnenia: 19.4.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.