Logo Univerzitná nemocnica s poliklinikou Milosrdní bratia, spol. s r. o.

IT špecialista

Univerzitná nemocnica s poliklinikou Milosrdní bratia, spol. s r. o.

Miesto práce
Nám. SNP 10, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď, dohodou
1 600 - 2 000 EUR/mesiacPlat bude upravený na základe dosiahnutého vzdelania a praxe. Možnosť práce na živnosť 2 000 - 2 500 €/mesačne.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • správa Nemocničného informačného systému,
  • správa, údržba a inštalácia PC,
  • údržba a servis tlačiarní,
  • administrácia web stránky,
  • poskytovanie podpory pre lekárov – helpdesk,
  • správa serverov
  • servisné výjazdy na detašované pracoviská
  • konfigurácia email účtov
  • Práca v Microsoft 365 portáli, prideľovanie licencií
  • Vytváranie VPN prístupov
  • iné úlohy podľa pokynov nadriadeného

  • pravidelná valorizácia platu
  • mobilný telefón s výhodným paušálom aj na súkromné využitie
  • zvýšený finančný príspevok na stravovanie, stravovanie v zamestnaneckej jedálni
  • karta MultiSport
  • príjemné, moderné pracovné prostredie v centre mesta
  • pružný pracovný čas
  • stabilné prostredie
  • ďalší odborný rast

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

informačné technológie

Prax na pozícii/v oblasti

Prax min. 1 rok je podmienkou

  • praktické skúsenosti v oblasti informačných technológií a informačnej bezpečnosti
  • proaktívny a samostatný prístup pri riešení rôznych situácií
  • schopnosť rýchlo a dôsledne realizovať úlohy
  • samostatnosť a systematickosť
  • technické a analytické myslenie

Sme súkromná nemocnica, ktorá poskytuje špecializovanú ambulantnú zdravotnú starostlivosť a lôžkovú starostlivosť.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

ID: 4832485  Dátum zverejnenia: 17.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac