Pediater

Univerzitná nemocnica s poliklinikou Milosrdní bratia, spol. s r. o.

Miesto práce
Rovinka
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
atestovaný lekár 2097,60 EUR - základný plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poskytovať špecializovanú ambulantnú starostlivosť príslušnej
špecializácie pre deti a dorast
Samostatne vykonávať preventívnu, diagnostickú a liečebnú činnosť v príslušnom odbore
Vykonávať a zabezpečovať preventívnu zdravotnú starostlivosť pre jednotlivé vekové skupiny detí a dorastencov
Odosielať dispenzarizovaných pacientov na dispenzárne kontroly k špecialistom
Vykonávať povinné a nepovinné očkovanie poistencov detského veku
Viesť evidenciu a podpisovať dohody o poskytovaní zdravotnej starostlivosti s poistencami zdravotných poisťovní

Ak Vás táto pozícia zaujala a spĺňate uvedené kvalifikačné predpoklady, zašlite nám svoj štruktúrovaný životopis spolu so žiadosťou o danú pozíciu na dolu uvedenú e-mailovú adresu.
V predmete správy nezabudnite, prosím, uviesť názov pozície o ktorú sa zaujímate.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

lekárske, špec. skúška v odbore pediatria

Ukončené špecializačné štúdium
Pro - klientský prístup
Vysoká odbornosť
Pracovné nasadenie
Záujem o odborný a osobnostný rast

Sme súkromná nemocnica, ktorá poskytuje špecializovanú ambulantnú zdravotnú starostlivosť a lôžkovú starostlivosť.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2274489  Dátum zverejnenia: 27.7.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: atestovaný lekár 2097,60 EUR - základný plat