Sestry na oddelenia, inštrumentárky na operačné sály, zdravotnícky asistent

Univerzitná nemocnica s poliklinikou Milosrdní bratia, spol. s r. o.

Miesto práce
Námestie SNP 10, 814 65 Bratislava, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- sestry na oddelenia, inštrumentárky na operačné sály, zdravotnícky asistent

mesačná hmotná zainteresovanosť až do výšky 75 EUR
príplatok za smennosť 67 EUR mesačne
príplatok za PŠŠ 66 EUR mesačne
ubytovanie v blízkosti nemocnice s úhradou 30 EUR mesačne
stravovanie v závodnej jedálni : 1,08 EUR je platba zamestnanca za stravný lístok
ročná odmena
možnosť ďalšieho vzdelávania

Univerzitná nemocnica s poliklinikou Milosrdní bratia spol. s r.o.
prijíma zdravotné sestry na oddelenia a na operačné sály inštrumentárky, zdravotníckych asistentov

Prosíme uchádzačov, aby zasielali svoje životopisy na adresu:
[email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

zdravotníctvo

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

vysoká odbornosť
pracovné nasadenie
záujem o odborný a osobnostný rast

Sme súkromná nemocnica, ktorá poskytuje špecializovanú ambulantnú zdravotnú starostlivosť a lôžkovú starostlivosť.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 1879804  Dátum zverejnenia: 23.3.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou