Logo Univerzitná nemocnica L. Pasteura Košice

Odborný referent odboru informačných a komunikačných technológií

Univerzitná nemocnica L. Pasteura Košice

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 350 EUR/mesiacKonečná mzda závisí od skúsenosti kanditáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Administrácia a správa prístupových systémov (tvorba užívateľských prístupov, prideľovanie práv užívateľom)
  • Nastavovanie a udržiavanie číselníkov
  • Administratívna agenda pracoviska - evidencia zaraďovania techniky do majetku, ekonomický informačný systém, elektronická registratúra
  • Telefonická a online podpora
  • Riešenie problémov vyplývajúcich z denného chodu pracoviska
  • Koordinácia a spolupráca s inými oddeleniami v rámci organizácie

  • 5 dní dovolenky nad rámec Zákonníka práce
  • Kratší fond pracovného času (37,5 h/týždeň)
  • Pohyblivá zložka mzdy - v závislosti od rozsahu práce
  • Príspevok organizácie na DDS - III. pilier
  • Príspevok na regeneráciu pracovnej sily
  • Príspevok na rekreáciu
  • Stravovanie v zamestnaneckej jedálni
  • Možnosť ďalšieho profesijného rastu, podpora vzdelávania
  • Odmeny pri osobných a pracovných výročiach, príplatok za odpracovné roky
  • MULTISPORT karta

Ak Vás ponuka zaujala, pošlite nám svoj životopis a stručný motivačný alebo sprievodný list. Vyhradzujeme si právo kontaktovať len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú zadané kritéria.
Výberové konanie bude realizované priebežne, podľa doručených ponúk.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

ekonomické, právnické alebo technické zamerania

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

  • Zodpovednosť a proaktívny prístup ku riešeniu úloh
  • Právne povedomie
  • Schopnosť samostatného rozhodovania
  • Výborné komunikačné schopnosti
  • Typicky požadované vzdelanie: Informačné technológie, alebo príbuzný obor. VŠ vzdelanie výhodou
  • Soft skills: tímová spolupráca, kreativita, flexibilita

Univerzitná nemocnica L. Pasteura Košice je druhou najväčšou slovenskou nemocnicou a poskytuje zdravotnú starostlivosť nielen pre pacientov z Košického kraja, ale v špecifických odboroch pre celý východoslovenský región. Jej pracoviská - centrá, ústavy, kliniky, oddelenia a ambulancie sa nachádzajú v areáloch na Rastislavovej č. 43 a na Triede SNP č. 1.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4810398  Dátum zverejnenia: 24.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 350 EUR/mesiac