Logo Univerzitná nemocnica L. Pasteura Košice

Správca modulov nemocničného informačného systému

Univerzitná nemocnica L. Pasteura Košice

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 350 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Administrácia, správa, monitoring a údržba modulov nemocničného inf. systému (NIS)
  • Tvorba užívateľských prístupov, prideľovanie práv užívateľom, nastavovanie a udržiavanie čiselníkov
  • Online podpora pre užívateľov nemocničného systému
  • Školiaca činnosť a príprava používateľských manuálov
  • Spolupráca pri konfigurácii, optimalizácii modulov, analýza chybových hlásení, riešenia problémov v NIS
  • Navrhnutie a implementácia nových funkcií v NIS
  • Testovanie a validácia nových modulov a funkcií v NIS
  • Príprava a aktualizácia dokumentácie v NIS

Typický deň na tejto pozícii zahŕňa:

  • Kontrolu stavu a funkčnosti modulov NIS
  • Riešenie požiadaviek a problémov užívateľov NIS

  • 5 dní dovolenky nad rámec Zákonníka práce
  • Kratší fond pracovného času (37,5 h/týždeň)
  • Pohyblivá zložka mzdy - v závislosti od rozsahu práce
  • Príspevok organizácie na DDS - III. pilier
  • Príspevok na regeneráciu pracovnej sily
  • Príspevok na rekreáciu
  • Stravovanie v zamestnaneckej jedálni
  • Možnosť ďalšieho profesijného rastu, podpora vzdelávania
  • Odmeny pri osobných a pracovných výročiach, príplatok za odpracované roky
  • MULTISPORT karta a ďalšie benefity

Vyhradzujeme si právo kontaktovať len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú zadané kritéria.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

informatika, technické odbory

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Zodpovednosť a proaktívny prístup ku riešeniu úloh
  • Právne povedomie
  • Schopnosť samostatného rozhodovania
  • Výborné komunikačné schopnosti
  • Typicky požadované vzdelanie: Informačné technológie, alebo príbuzný obor
  • Hard skills: Skúsenosť s nemocničnými informačnými systémami vítaná, znalosť operačných systémov
  • Soft skills: Analytické myslenie, tímová spolupráca, flexibilita, adaptabilita

Univerzitná nemocnica L. Pasteura Košice je druhou najväčšou slovenskou nemocnicou a poskytuje zdravotnú starostlivosť nielen pre pacientov z Košického kraja, ale v špecifických odboroch pre celý východoslovenský región. Jej pracoviská - centrá, ústavy, kliniky, oddelenia a ambulancie sa nachádzajú v areáloch na Rastislavovej č. 43 a na Triede SNP č. 1.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4810383  Dátum zverejnenia: 24.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 350 EUR/mesiac