Lekár na Urologickej klinike s Centrom pre transplantácie obličiek

Univerzitná nemocnica Bratislava

Nemocnica akad. L. Dérera, Limbová 5, 833 05 Bratislava, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
v zmysle platných právnych predpisov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- bežná náplň práce lekára na Urologickom oddelení

poskytujeme ubytovanie

Informácie o výberovom konaní

Špecializácia v odbore urológia vítaná.

Ďakujeme všetkým uchádzačom o pracovnú pozíciu, no kontaktovaní budú len vybraní uchádzači.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

lekárska fakulta

Univerzitná nemocnica Bratislava poskytuje špecializovanú liečebno-preventívnu starostlivosť pacientom z celého Slovenska. Je najväčším zdravotníckym zariadením na Slovensku. Základným poslaním Univerzitnej nemocnice Bratislava je návrat strateného zdravia a záchrana života. Univerzitnú nemocnicu Bratislava tvorí päť nemocníc – Nemocnica Ružinov, Nemocnica akad. L. Dérera na Kramároch, Nemocnica sv. Cyrila a Metoda v Petržalke, Nemocnica Staré Mesto na Mickiewiczovej ulici a Špecializovaná geriatrická nemocnica Podunajské Biskupice. Nemocnica zamestnáva vyše 1300 lekárov a 2 000 sestier, celkovo takmer 6 000 zamestnancov. Zriaďovateľom je Ministerstvo zdravotníctva SR.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 762255  Dátum zverejnenia: 2.2.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: v zmysle platných právnych predpisov