Vedúca sestra Oddelenia dlhodobo chorých

Univerzitná nemocnica Bratislava

ŠGN Podunajské Biskupice, Krajinská 91, 825 56 Bratislava, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- samostatný výkon odborných ošetrovateľských prác a asistencia pri zložitých ošetrovateľských a liečebných výkonoch,
- vedenie k dodržiavaniu zásad etického kódexu sestier pri výkone ošetrovateľských činností a vedenie k disciplíne v ošetrovateľskej starostlivosti
- podiel na riadení sestier a informovanie o prevádzkových činnostiach na sesterských vizitách,
- kontrola a vyhodnocovanie individuálnych ošetrovateľských plánov s ohľadom na potreby pacienta, jeho diagnózu, liečbu, rekonvalescenciu, prevenciu a podávanie informácii pacientom,
- a iné.

- možnosť priznania osobného príplatku podľa dosahovaných pracovných výsledkov už po mesiaci od nástupu,
- poskytujeme ubytovanie

V prípade záujmu kontaktujte manažérku pre ošetrovateľstvo PhDr. Jolanu Gyalogovú, PhD. na tel. č. 0915/968 117, resp. e-mailom na [email protected].

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ošetrovateľstvo

Počet rokov praxe

3

- špecializácia - ošetrovateľská starostlivosť v odboroch vnútorného lekárstva,
- špecializácia v riadení a organizácii - Zdravotnícky manažment a financovanie, resp. MPH výhodou,
- riadiaca prax výhodou.

Univerzitná nemocnica Bratislava poskytuje špecializovanú liečebno-preventívnu starostlivosť pacientom z celého Slovenska. Je najväčším zdravotníckym zariadením na Slovensku. Základným poslaním Univerzitnej nemocnice Bratislava je návrat strateného zdravia a záchrana života. Univerzitnú nemocnicu Bratislava tvorí päť nemocníc – Nemocnica Ružinov, Nemocnica akad. L. Dérera na Kramároch, Nemocnica sv. Cyrila a Metoda v Petržalke, Nemocnica Staré Mesto na Mickiewiczovej ulici a Špecializovaná geriatrická nemocnica Podunajské Biskupice. Nemocnica zamestnáva vyše 1300 lekárov a 2 000 sestier, celkovo takmer 6 000 zamestnancov. Zriaďovateľom je Ministerstvo zdravotníctva SR.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2610008  Dátum zverejnenia: 20.7.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou