Sestra - ARO - UNB

Univerzitná nemocnica Bratislava

Univerzitná nemocnica Bratislava - sv. Cyrila a Metoda, Antolská, Petržalka
Termín nástupu
dohodou
993 EUR/mesiac993€/mesiac sestra bez špecializácie, 1157€/mesiac sestra so špecializáciou, možnosť osobného príplatku po zapracovaní

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- náplň práce anestéziologickej sestry na Klinike/oddelení anestéziológie a intenzívnej medicíny

- sestra bez špecializácie - min. základná mzda 993€,
- sestra so špecializáciou - min. základná mzda 1157€,
- sestra s certifikátom - min. základná mzda 1098€,
- časové postupy v zmysle kolektívnej zmluvy UNB,
- možnosť priznania osobného príplatku po zapracovaní
- príspevok zo soc. fondu v zmysle kolektívnej zmluvy UNB na stomatologické výkony, detskú rekreáciu, životné a pracovné jubileá atď.
- možnosť predĺženia pracovného pomeru na dobu neurčitú.
- 5 dní dovolenky nad rámec zákona
-možnosť objednania karty MULTISPORT
-stravovanie v priestoroch nemocnice s príspevkom zamestnávateľa

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ošetrovateľstvo

SZŠ - odbor:
1. všeobecná sestra
2. diplomovaná všeobecná sestra
VŠ - odbor: ošetrovateľstvo
Špecializácia v príslušnom odbore - výhodou

Univerzitná nemocnica Bratislava poskytuje špecializovanú liečebno-preventívnu starostlivosť pacientom z celého Slovenska. Je najväčším zdravotníckym zariadením na Slovensku. Základným poslaním Univerzitnej nemocnice Bratislava je návrat strateného zdravia a záchrana života. Univerzitnú nemocnicu Bratislava tvorí päť nemocníc – Nemocnica Ružinov, Nemocnica akad. L. Dérera na Kramároch, Nemocnica sv. Cyrila a Metoda v Petržalke, Nemocnica Staré Mesto na Mickiewiczovej ulici a Špecializovaná geriatrická nemocnica Podunajské Biskupice. Nemocnica zamestnáva vyše 1300 lekárov a 2 000 sestier, celkovo takmer 6 000 zamestnancov. Zriaďovateľom je Ministerstvo zdravotníctva SR.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2504688  Dátum zverejnenia: 8.6.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 993 EUR/mesiac