Samostatný odborný referent platených služieb

Univerzitná nemocnica Bratislava

Miesto práce
Limbová, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 048 EUR/mesiac- príplatky za nočnú zmenu a víkendy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- administratívne vybavovanie platiacich klientov, vystavovanie faktúr
- práca na 12 hodinové zmeny aj v noci v nepretržitej prevádzke,
- práca s hotovosťou,
- práca s pokladňou,
- vystavovanie faktúr,
- upomienkovanie,
- vedenie evidencie a zabezpečenie servisu pre klienta samoplatcu - skompletizovanie a vystavenie účtu za poskytnuté služby,
- a iné.

- zvyšovanie základnej mzdy v zmysle Kolektívnej zmluvy v závislosti od počtu rokov odbornej praxe
- možnosť priznania osobného príplatku po zapracovaní
- možnosť predĺženia pracovného pomeru na dobu neurčitú po zapracovaní
- príspevok zo sociálneho fondu v zmysle Kolektívnej zmluvy UNB na stomatologické výkony, dioptrické okuliare, rekreáciu, detskú rekreáciu, životné a pracovné jubileá, vernostné
- možnosť stravovania s príspevkom zamestnávateľa
- možnosť využitia karty MultiSport
- 5 dní dovolenky nad rámec zákona

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- znalosť práce s PC,
- znalosť práce s NAVISION vítaná,
- spoľahlivosť,
- flexibilita,
- schopnosť učiť sa nové veci,
- bezúhonnosť.

Univerzitná nemocnica Bratislava poskytuje špecializovanú liečebno-preventívnu starostlivosť pacientom z celého Slovenska. Je najväčším zdravotníckym zariadením na Slovensku. Základným poslaním Univerzitnej nemocnice Bratislava je návrat strateného zdravia a záchrana života. Univerzitnú nemocnicu Bratislava tvorí päť nemocníc – Nemocnica Ružinov, Nemocnica akad. L. Dérera na Kramároch, Nemocnica sv. Cyrila a Metoda v Petržalke, Nemocnica Staré Mesto na Mickiewiczovej ulici a Špecializovaná geriatrická nemocnica Podunajské Biskupice. Nemocnica zamestnáva vyše 1300 lekárov a 2 000 sestier, celkovo takmer 6 000 zamestnancov. Zriaďovateľom je Ministerstvo zdravotníctva SR.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2283105  Dátum zverejnenia: 5.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 048 EUR/mesiac