Zdravotná sestra

Univerzitná nemocnica Bratislava

Ružinov, Kramáre, Petržalka, Staré Mesto, Podunajské Biskupice, Bratislavský kraj, Bratislava
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- náplň práce zdravotnej sestry na rôznych oddeleniach a klinikách,
- náplň práce anestéziologickej sestry,
- náplň práce operačnej sestry

- nenávratný náborový príspevok pri odpracovaní dvoch rokov vo výške 331,94 €,
- poskytujeme ubytovanie,
- časové postupy v zmysle kolektívnej zmluvy UNB,
- možnosť priznania osobného príplatku podľa dosahovaných pracovných výsledkov už po mesiaci od nástupu,
- príspevok zo soc. fondu v zmysle kolektívnej zmluvy UNB na stomatologické výkony, detskú rekreáciu, životné jubileá atď.

Univerzitná nemocnica Bratislava prijíma zdravotné sestry, operačné sestry, anestéziologické sestry.

Pre bližšie informácie o voľných pracovných miestach na pozícii zdravotná sestra na jednotlivých klinikách/oddeleniach kontaktujte p. námestníčku pre ošetrovateľstvo PhDr. Somogyiovú, MPH na tel. čísle: 02/48 23 46 46.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

zdravotníctvo

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

SZŠ - odbor:
1. všeobecná sestra
2. diplomovaná všeobecná sestra
VŠ - odbor: ošetrovateľstvo

Poskytovanie zdravotnej starostlivosti na lôžkovej a ambulantnej časti nemocnice. Univerzitná nemocnica Bratislava poskytuje špecializovanú liečebno-preventívnu starostlivosť pacientom z celého Slovenska.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Pažítková 4
821 01 Bratislava
ID: 1393671   Dátum zverejnenia: 7.11.2016