IT špecialista

Univerzitná knižnica v Bratislave

Miesto práce
Nám. J. C. Hronského 1, 036 01 Martin, okres Martin
Termín nástupu
01.02.2017
Mzdové podmienky (brutto)
590,00 až 848,00 € + osobný príplatok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

práca s diskovými poľami a páskovými knižnicami, práca s operačnými systémami a aplikačným softvérom, udržateľnosť projektu Centrálny dátový archív

osobný príplatok za plnenie mimoriadnych úloh, pracovný čas 7,5 hod./denne

Žiadosti o zamestnanie s profesijným životopisom posielajte na e-mail: [email protected]. Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor mailom. Osobné pohovory sa uskutočnia pred komisiou 26.01.2017

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informatika a výpočtová technika/Elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

UNIX/Linux - Základy
Java - Základy
Perl - Základy
Python - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

pružnosť v myslení, adaptabilita, flexibilita, samostatnosť, precíznosť, spoľahlivoasť, komunikácia, práca v tíme

Univerzitná knižnica v Bratislave (UKB) je najstaršia a najväčšia vedecká knižnica v Slovenskej republike. Sídli v historických objektoch v centre Starého Mesta v Bratislave, ktoré sú národnými kultúrnymi pamiatkami.

Univerzitná knižnica v Bratislave počas viac ako 100-ročnej histórie ovplyvnila niekoľko generácií slovenskej inteligencie. Jej cieľom je poskytovanie knižnično – informačných služieb a organizácia kultúrnych či vzdelávacích podujatí pre používateľskú aj širokú verejnosť (konferencie, semináre, prednášky, koncerty, výstavy). Partnerskými inštitúciami UKB sú významné slovenské a zahraničné knižnice, kultúrne a vzdelávacie inštitúcie, ministerstvá a veľvyslanectvá. V rámci kultúrnych podujatí UKB spája profesionálnu a nezávislú kultúru, štátny a neziskový sektor.

Univerzitná knižnica v Bratislave je v gescii Ministerstva kultúry a patrí medzi zamestnávateľov podľa Zákona č. 552/2003 o výkone práce vo verejnom záujme.

Viac informácií nájdete na:
www.ulib.sk
www.facebook.com/ulibsk/

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 2889801  Dátum zverejnenia: 12.1.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 590,00 až 848,00 € + osobný príplatok