Laborantka - odborné laboratórne práce

Univerzita veterinárskeho lekárstva v Košiciach

Miesto práce
Komenského, Košice
Termín nástupu
01.04.2024
Mzdové podmienky (brutto)
779 - 940 EUR/mesiacodmeny, osobný príplatok,

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava zásobných a štandardných roztokov používaných v laboratóriu, príprava laboratórnych cvičení a analýza vybraných fyzikálno-chemických parametrov potravín.

O jeden týždeň dlhšia výmera dovolenky, možnosť stravovania v areály univerzity, príspevok na stravovanie, príspevok na rekreáciu, príspevok na dopravu a kultúru zo sociálneho fondu.

uchádzači posielajte žiadosť o zamestnanie doloženú dokladom o vzdelaní a pracovným životopisom na e-mailovú adresu jana.szepesiová@uvlf.sk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

vysokoškolské I. stupňa zamerané na prírodné vedy ,laborant, chemický alebo farmaceutický laborant

Ostatné znalosti

Microsoft Excel, Microsoft Word - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

vítaná prax v chemickom, resp. mikrobiologickom laboratóriu

vítaní uchádzači strednej zdravotníckej školy, strednej chemickej školy, strednej veterinárnej školy alebo vysokej školy prvého stupňa so zameraním na prírodné vedy, ovládanie základných laboratórnych metód.

vysokoškolské vzdelávanie v slovenskom a anglickom jazyku
ID: 4777693  Dátum zverejnenia: 6.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 779 EUR/mesiac