Referent miezd a ľudských zdrojov Pedagogickej fakulty UMB

Univerzita Mateja Bela v Banskej Bystrici

Miesto práce
Ružová 13, 974 11 Banská Bystrica, okres Banská Bystrica
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
450 - 600 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- komplexná agenda súvisiaca so vznikom, priebehom a ukončením pracovného pomeru (výberové konania, pracovné zmluvy, dochádzka),
- príprava podkladov pre mzdovú učtáreň,
- vypracovanie dohôd o vykonaní práce,
- komunikácia s poisťovňami,
- spracovanie štatistických výkazov,
- sledovanie čerpania mzdových prostriedkov,
- príprava návrhov smerníc a predpisov

Informácie o výberovom konaní

Na pohovor budú pozvaní len vybraní uchádzači.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomický, humanitný

Ostatné znalosti

Personalistika - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

- dobrá znalosť zákonníka práce a príslušnej legislatívny,
- analytické myslenie, samostatnosť, precíznosť, bezúhonnosť,
- výborné organizačné a komunikačné schopnosti,
- skúsenosti s programom SAP výhodou.

Univerzita Mateja Bela v Banskej Bystrici je verejnou vysokou školou a v roku 2010 obhájila status univerzity. Je členom Európskej asociácie univerzít. Poskytuje kvalitné vysokoškolské vzdelávanie a ďalšie vzdelávanie podľa rozvoja vedy a potrieb praxe a rozvíja nové poznanie tvorivým vedeckým a umeleckým bádaním.

Ponúka klasické univerzitné spektrum možností vzdelávania vo všetkých troch stupňoch a formách štúdia v oblasti pedagogických, sociálnych, ekonomických, právnych, politických, humanitných a prírodných vied, v odboroch medzinárodné vzťahy, v ekonomických odboroch a v matematike realizuje aj anglofónne a čiastočne frankofónne štúdium. UMB rozvíja spoločné študijné programy a kontakty s významnými zahraničnými univerzitami, kde študenti majú možnosť absolvovať časť svojho štúdia. Preto absolventi UMB nachádzajú dobré uplatnenie nielen doma, ale i v zahraničí.

Okrem pedagogickej, vedeckej a umeleckej činnosti významnú časť tvorivej činnosti UMB predstavuje základný a aplikovaný výskum v kooperácii s domácimi a zahraničnými inštitúciami. Má centrá excelentného výskumu, rieši vedecké i rozvojové projekty z európskych štrukturálnych fondov. Realizuje celoživotné vzdelávanie v rôznych kurzoch a formách od Detskej univerzity až po Univerzitu tretieho veku. Vo voľnom čase vytvára študentom priestor pre rôzne spoločenské aktivity, ktoré im umožňujú športové kluby, umelecké súbory a študentské organizácie pôsobiace na UMB.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 1913502  Dátum zverejnenia: 30.10.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 450 - 600 EUR/mesiac