Upratovačka

Univerzita Komenského v Bratislave, Vysokoškolský internát Družba

Miesto práce
Botanická 25, 842 14 Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Bežné upratovanie vrátane vynášania odpadkov, čistenie kobercov vysávačom a dezinfekcie sociálnych zariadení, čistenie okien bez ich rozobratia, výmena záclon a závesov

pracovné zázemie v stabilnej spoločnosti, základná dovolenka 5 týždňov, 6 týždňov po
dovŕšení 33 rokov veku, zamestnávateľ poskytuje stravovanie formou gastrolístkov.

Ak Vás pracovná ponuka zaujala, zašlite svoj životopis, motivačný list, na nižšie uvedenú e-mailovú adresu.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, za porozumenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Zodpovednosť, poriadkumilovnosť, spoľahlivosť, zdravotná spôsobilosť

Ubytovacie zariadenie hotelového typu

Adresa spoločnosti

Vysokoškolský internát Družba UK
Botanická 25
842 14 Bratislava
ID: 2738631   Dátum zverejnenia: 5.10.2016