Pomocný pracovník v areáli študentských domovov

Univerzita Komenského v Bratislave, Rektorát

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
930 EUR/mesiac930 EUR/mesiac Uvedená výška mzdy predstavuje garantovanú výšku mzdy po skončení skúšobnej doby (3 mesiace). Skutočná výška mzdy bude upravená v súlade s Vašimi odbornými znalosťami, schopnosťami a inými osobnými charakteristikami. Ponúkaný plat: v súlade s ustanoveniami zákona č. 553/2003 Z.z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme v znení neskorších predpisov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vykonáva všetky druhy pomocných prác
- ošetrovanie a udržiavanie technického vybavenia v prevádzkovom stave,
- pomáha pri sťahovaní presune rôznych ľahkých bremien podľa potreby,
- odstraňuje nelegálne vylepené materiály,
- stará sa o čistotu v celom areáli študentských domovov,
- denne zbiera nečistoty na trávnikoch a komunikáciách a v prípade potreby ich zametá,
- čistí komunikácie a inžinierske siete,
- udržiava všetky prístupové chodníky k jednotlivým objektom,
- v zimných mesiacoch čistí prístupové chodníky od snehu a ľadu v prípade potreby aj
posypovými materiálmi,
- v prípade potreby vykonáva pomocné údržbárske práce,
- vykonáva pomocné práce pri preventívnych ako aj operatívnych opravách, údržbe a
odstraňovaní rôznych nedostatkov v budovách alebo areáloch ,
- vyhrabávanie nečistôt z kríkových skupín, stromoradí,
- údržba trávnikov, vyhrabávanie lístia a odpadu všetkého druhu,
- udržiava čistotu v priestoroch pre odpadkové kontajnery, lisovanie kontajnerov.

5 dní platenej dovolenky navyše
7,5 hod. denný pracovný čas
Stabilné zamestnanie na hlavný pracovný pomer
Pravidelná mzda, istota výplaty mzdy do 12. dňa v mesiaci
Príspevok do III. piliera DDS
MultiSport karta
Finančná odmena pri pracovných a životných výročiach
Možnosť využiť rekreácie v rekreačnom zariadení na Richňave a v Modre -Harmónii a v Modre-Piesok
Možnosť ubytovania

Ďakujeme záujemcom, ktorí sa uchádzajú o prácu v našej spoločnosti. Vyhradzujeme si právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov, ktorí budú pozvaní na osobný pohovor.

Zaslaním životopisu dáva uchádzač súhlas so správou, spracovaním a uchovaním osobných údajov v zmysle zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a podľa Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov). Všetky podrobné informácie o ochrane osobných údajov nájdete na https://uniba.sk/ochrana-osobnych-udajov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Manuálne zručný pracovník, ochotný pomáhať, fyzicky zdatný

Univerzita Komenského v Bratislave (UK) je moderná európska univerzita, je najväčšia a najstaršia slovenská univerzita. Ako jediná slovenská vysoká škola sa pravidelne umiestňuje v celosvetových rebríčkoch najlepších univerzít sveta. Na 13 fakultách poskytuje najširší výber študijných programov (vyše 900) v troch stupňoch, pričom viaceré z nich sú na Slovensku jedinečné. Na výber je zo širokej škály oblastí ľudského poznania – od medicíny cez humanitné a sociálne vedy, prírodné vedy, matematiku až po teológiu.

Študentské domovy Univerzity sú najväčším ubytovacím zariadení na území SR. Internáty sa nachádzajú v Slávičom údolí v Mlynskej doline a na Botanickej 25, Karlova Ves. Počas akademického roka poskytujú ŠD UK ubytovanie študentom UK, ale aj študentom z iných vysokých škôl.
ID: 4772391  Dátum zverejnenia: 28.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 930 EUR/mesiac