Revízny technik v Referáte energetiky a správy areálu Staré Grunty a Karlova Ves

Univerzita Komenského v Bratislave Rektorát

Šafárikovo námestie 6, P.O.BOX 440, 814 99 Bratislava 1, Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
01.07.2017
funkčný plat v zmysle zákona č. 553/2003 Z.z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Univerzita Komenského v Bratislave v súlade so zákonom č.131/2002 Z.z. o vysokých školách a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov obsadzuje pracovné miesto revízneho technika v Referáte energetiky a správy areálu Staré Grunty a Karlova Ves.

Popis činnosti
Zabezpečovanie odborných prehliadok a skúšok elektrických a bleskozvodných zariadení v objektoch Rektorátu Univerzity Komenského v Bratislave, v Botanickej záhrade a v UVZ Univerzity Komenského. Vypracovávanie vykonávacích ročných plánov odborných prehliadok a odborných skúšok vyhradených technických zariadení vrátane mesačného vyhodnocovania a plnenia ročného plánu odborných prehliadok a odborných skúšok. Vypracovávanie podrobných správ na základe vykonaných odborných prehliadok a odborných skúšok, pričom pri zistených nedostatkoch navrhovanie vhodných opatrení vrátane termínu odstránenia závad so zreteľom na zaistenie bezpečnosti osôb a majetku . Školenia a preskúšavanie pracovníkov obsluhy elektrických zariadení.

Informácie o výberovom konaní

Profesijný životopis je potrebné doručiť na adresu :
Univerzita Komenského - Rektorát
Ing. Jana Gúčiková
Referát personálnej práce
Šafárikovo námestie 6, P.O. BOX 440, 814 99 Bratislava
popr. profesijný životopis zašlite na emailovú adresu [email protected].
K životopisu priložte súhlas so spracovaním osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Počet rokov praxe

5

Osobitný kvalifikačný predpoklad
Vyhláška č. 718/2002 Z.z. na zaistenie bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci a bezpečnosti technických zariadení .

Osobnostné predpoklady
Flexibilita, spoľahlivosť, slušnosť, zodpovednosť, precíznosť

Univerzita Komenského v Bratislave (UK) je moderná európska univerzita, je najväčšia a najstaršia slovenská univerzita. V roku 2019 oslávila 100. výročie svojho založenia. Ako jediná slovenská vysoká škola sa pravidelne umiestňuje v celosvetových rebríčkoch najlepších univerzít sveta. Na 13 fakultách poskytuje najširší výber študijných programov (vyše 900) v troch stupňoch, pričom viaceré z nich sú na Slovensku jedinečné. Na výber je zo širokej škály oblastí ľudského poznania – od medicíny cez humanitné a sociálne vedy, prírodné vedy, matematiku až po teológiu.

UK je výskumnou inštitúciou, ktorá zastrešuje stovky domácich i zahraničných vedeckovýskumných projektov. Viacerí študenti sú tak už počas štúdia súčasťou významného výskumu a môžu sa aktívne zapojiť do riešenia projektov a grantov či sa zúčastňovať na odborných stážach (aj v zahraničí).
ID: 3096992  Dátum zverejnenia: 9.6.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: funkčný plat v zmysle zákona č. 553/2003 Z.z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov