Vedúci IT callcentra

Univerzita Komenského v Bratislave Rektorát

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
funkčný plat v zmysle zák. o výkone práce vo verejnom záujme

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Centrum informačných technológií UK Bratislava hľadá vedúceho IT callcentra. Vedúci bude riadiť a zabezpečovať komplexnú prevádzku callcentra, ktoré podporuje centrálne IT služby univerzity. Súčasťou práce vedúceho je riadenie práce cca 6 - 8 agentov callcentra a zabezpečovanie rozvoja ich technických a komunikačných zručností.

Pružný pracovný čas, stravné poukážky s príspevkom zo SF.

Analytické myslenie, samostatnosť, zodpovednosť, orientácia na klienta, chuť dosahovať výsledky počúvaním zákazníka a spoluprácou s kolegami.
V prípade záujmu zašlite štruktúrovaný životopis, doklad o vzdelaní, motivačný list v elektronickej podobe na e-mailovú adresu kontaktnej osoby.
K žiadosti pripojte súhlas so spracovaním osobných údajov. Po vyhodnotení zaslaných životopisov budeme kontaktovať len tých uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky a pozveme ich na osobný pohovor. O výsledkoch osobného pohovoru budeme informovať e-mailom alebo telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

5

Znalosť procesného riadenia ITIL výhodou. Skúsenosť s vedením projektov alebo malých IT tímov výhodou. Počítačové znalosti - pokročilý používateľ Microsoft Office, prehľad v riešeniach z oblasti intranetových aplikácií, základné znalosti PC, Windows, LAN a routovania.

Univerzita Komenského v Bratislave (UK) je moderná európska univerzita, je najväčšia a najstaršia slovenská univerzita. V roku 2019 oslávila 100. výročie svojho založenia. Ako jediná slovenská vysoká škola sa pravidelne umiestňuje v celosvetových rebríčkoch najlepších univerzít sveta. Na 13 fakultách poskytuje najširší výber študijných programov (vyše 900) v troch stupňoch, pričom viaceré z nich sú na Slovensku jedinečné. Na výber je zo širokej škály oblastí ľudského poznania – od medicíny cez humanitné a sociálne vedy, prírodné vedy, matematiku až po teológiu.

UK je výskumnou inštitúciou, ktorá zastrešuje stovky domácich i zahraničných vedeckovýskumných projektov. Viacerí študenti sú tak už počas štúdia súčasťou významného výskumu a môžu sa aktívne zapojiť do riešenia projektov a grantov či sa zúčastňovať na odborných stážach (aj v zahraničí).
ID: 1996540  Dátum zverejnenia: 29.1.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: funkčný plat v zmysle zák. o výkone práce vo verejnom záujme