Správca sieťového informačného systému = Správca služby

Univerzita Komenského v Bratislave Rektorát

Univerzita Komenského v Bratislave, Rektorát, Šafárikovo námestie 6, 814 99 Bratislava 1, Bratislava
Termín nástupu
dohodou, ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
funkčný plat v zmysle zák. o výkone práce vo verejnom záujm

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Centrum informačných technológií Univerzity Komenského v Bratislave hľadá správcu IT služby (správcu sieťového informačného systému), ktorý zabezpečuje dodávku služieb informačného systému pre stravovanie a ubytovanie. Súčasťou tejto práce je koordinácia pracovníkov prevádzkujúcich príslušné servery na technológii SQL, spolupráca s dodávateľom systému a pravidelný kontakt s vedúcimi oddelení ubytovania a stravovania, pre ktorých je služba dodávaná.

pružný pracovný čas, stravné poukážky s príspevkom do SF

V prípade záujmu zašlite štruktúrovaný životopis, doklad o vzdelaní, motivačný list v elektronickej podobe na e-mailovú adresu kontaktnej osoby. K žiadosti pripojte súhlas so spracovaním osobných údajov. Po vyhodnotení zaslaných životopisov budeme kontaktovať len tých uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky a pozveme ich na osobný pohovor. O výsledkoch osobného pohovoru budeme informovať e-mailom alebo telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Expert
SQL - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Jazykové – anglický jazyk mierne pokročilý (schopnosť samostatne študovať dokumentáciu)
Počítačové znalosti – administrátor systémov Windows na serveroch, znalosť SQL, Microsoft Office, znalosť lokálných počítačových sietí, routovania a switchingu.
Iné - analytické myslenie, samostatnosť.
Certifikáty a prax v odbore výhodou

Univerzita Komenského v Bratislave (UK) je moderná európska univerzita, je najväčšia a najstaršia slovenská univerzita. V roku 2019 oslávila 100. výročie svojho založenia. Ako jediná slovenská vysoká škola sa pravidelne umiestňuje v celosvetových rebríčkoch najlepších univerzít sveta. Na 13 fakultách poskytuje najširší výber študijných programov (vyše 900) v troch stupňoch, pričom viaceré z nich sú na Slovensku jedinečné. Na výber je zo širokej škály oblastí ľudského poznania – od medicíny cez humanitné a sociálne vedy, prírodné vedy, matematiku až po teológiu.

UK je výskumnou inštitúciou, ktorá zastrešuje stovky domácich i zahraničných vedeckovýskumných projektov. Viacerí študenti sú tak už počas štúdia súčasťou významného výskumu a môžu sa aktívne zapojiť do riešenia projektov a grantov či sa zúčastňovať na odborných stážach (aj v zahraničí).
ID: 1905623  Dátum zverejnenia: 21.10.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: funkčný plat v zmysle zák. o výkone práce vo verejnom záujm